Як вивести годинник на робочий стіл.

При купівлі нового комп'ютера або ноутбука з попередньо встановленою операційною системою Windows праворуч на робочому столі відображаються великий круглий годинник. Це дуже зручний і практичний гаджет бічній панелі. Він дозволяє стежити за часом, не відриваючись від основної роботи. Але іноді ці години кудись пропадають. Що робити в цьому випадку? Щоб вивести годинник на робочий стіл, виконайте наступні дії.
Інструкція
1
Можливо, бічна панель з годинником просто прихована. Щоб відобразити її на робочому столі, підведіть курсор миші до нижнього правого кута екрану, знайдіть значок бічній панелі і двічі клацніть по ньому. Бічна панель з годинником знову відображається.
2
Якщо ви не знайшли значок бічній панелі в лівому нижньому куті, значить, вона закрита. Щоб її відкрити, натисніть «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Бічна панель Windows». Бічна панель з годинником з'явилася.
3
Якщо бічна панель відкрита, а годин на ній немає, найімовірніше, це міні-додаток було закрито. Клацніть правою кнопкою миші по бічній панелі і виберіть «Додати міні-додаток». Знайдіть значок годин і просто перетягніть його на бічну панель. Можна також двічі клацнути по ньому мишкою або натиснути по значку правою клавішею миші і вибрати "Додати". Годинники виведені на робочий стіл.
4
Якщо значка годинника немає на сторінці налаштування бічній панелі - значить, це міні-додаток видалено. Ви можете завжди відновити міні-додатки, які поставляються з Windows за замовчуванням. Для цього клацніть правою клавішею миші по бічній панелі і виберіть «Властивості». У вікні настройки натисніть «Відновити міні-додатки, встановлені Windows». З'являється вікно міні-додатків, на ньому значок годин. Щоб відобразити годинник на бічній панелі - просто перетягніть їх туди або двічі клацніть по значку міні-додатки.
5
Можна встановити інші, незвичайний годинник, які не входять в пакет установки Windows. Клацніть правою клавішею миші по бічній панелі і виберіть «Додати міні-додаток». У вікні, натисніть на посилання "Знайти міні-додатки в інтернеті». Відкривається сторінка з галереєю гаджетів Windows.В самому верху сторінки в рядку пошуку наберіть «Годинник» і натисніть «Пошук». З'явиться сторінка з різними типами годин. Вони можуть бути цифрові, аналогові, розмовляючі і т.д. Виберіть з них ті, які сподобалися вам найбільше. Натисніть «Завантажити» - «Встановити» - «Зберегти». У розпочатому провіднику виберіть папку для збереження загружаемого міні-додатки та ще раз натисніть «Зберегти».
6
Тепер зайдіть в цю папку, двічі клацніть на значку міні-додатки та натисніть «Встановити». Міні-програма встановлена і додано на бічну панель, і новий годинник відображаються на робочому столі. Ви завжди можете закрити це міні-додаток, і встановити інше.
Багато користувачів персональних комп'ютерів замислюються про виведення годин на робочий стіл, т.к. дивитися час на годиннику невеликого розміру, які знаходяться в системному лотку, як мінімум незручно. До того ж, проходячи повз комп'ютера і поглянувши на монітор можна дізнатися, скільки зараз часу.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення «Настільний хронометр».
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте операційні системи Windows Vista або Windows Seven, можна скористатися годинником, які є в бібліотеці гаджетів. Для виклику цієї панелі натисніть правою кнопкою на вільному місці робочого столу, у вікні, виберіть гаджет « Годинники ». Щоб розмістити годинник на робочому столі натисніть правою кнопкою миші на циферблаті годинника і виберіть пункт «Додати. Також ці години можна просто перетягнути на робочий стіл, захопивши їх лівою кнопкою миші.
2
Щойно на робочому столі з'являться довгоочікувані годинник, його можна відрегулювати. У складі цього гаджета є 8 варіантів відображення годин, можна вибрати годинник з секундною стрілкою. Змініть настройки відображення циферблата на свій розсуд. Ви можете розмістити кілька годин на своєму робочому столі і дати їм різні назви, наприклад, «Лондон», «Париж» і «Нью-Йорк». Прибрати зображення годинника з робочого столу можна аналогічно: відкрийте бібліотеку гаджетів і перенесіть його назад.
3
Якщо ви працюєте з операційною системою Windows XP або іншими системами, які вийшли значно раніше Windows XP, спробуйте створити креативні годинники за допомогою програми «Настільний хронометр». У цієї утиліти наступний принцип роботи: замість звичних годин ви отримуєте нестандартне відображення аналогових годин на робочому столі (ярлики робочого столу групуються в стрілки). Таким чином, ви отримуєте годинник, що складаються з ярликів.
4
Після запуску програми відкриється головне вікно, перейдіть до вкладки «Хронометр» і натисніть кнопку «Включити». На робочому столі зароблять годинник, які будуть супроводжуватися звуком ходиків. Звичайно, звичне розташування ярликів буде збито, але в цьому і полягає креативність цієї програми.
5
В налаштуваннях програми можна виставити свої значення, т.к. у одного користувача кількість ярликів буде менший, а в іншого користувача їх може бути в два рази більше.