Як купити ipod touch.

Ви вирішили не відставати від часу і придбати ipod Touch? Існує велика кількість можливостей зробити це. Було б бажання і зрозуміло, чималі кошти на покупку гаджета.
Інструкція
1
Зверніться в будь-який найближчий магазин цифрової техніки. Ознайомтеся з асортиментом моделей, представлених в салоні. Обов'язково зверніться до консультанта салону, щоб він допоміг підібрати вам модель, яка підходить вам по набору функцій і вартості. Якщо для вас має значення колір корпусу ipod, скажіть про це консультанту. Перевірте роботу ipod. Якщо вас все влаштувало, оплатіть покупку.
2
Якщо ви збираєтеся оформити покупку в кредит, ознайомтеся з умовами кредитування цього та інших магазині. Виберіть відповідні для вас умови. Підпишіть кредитний договір. Залежно від того, необхідний чи ні перший внесок за вашою програмою кредитування, внесіть гроші в касу.
3
Зайдіть в інтернет. Вивчіть пропозиції в інтернет-магазинах. Обов'язково прочитайте порівняльні огляди останніх моделей ipod на сайтах магазинів і на сторінках, які мають непрямий стосунок до продажів цифрової техніки. Уважно прочитайте і інформацію, і відгуки, які можна знайти на форумах і в блогах. Визначтеся, яке покоління ipod вас влаштовує за ціною і якістю, а також залежно від того, потрібен вам чи ні саме той максимальний набір функцій, який є в ipod останнього покоління.
4
Зареєструйтеся на сайті інтернет-магазину і зв'яжіться з оператором для того, щоб оформити заявку. Ви, звичайно, можете залишити заявку і тоді, коли операторів в мережі немає, але буде набагато краще, якщо купуючи не найбільшу дешеву іграшку, ви поспілкуєтеся з ним в режимі онлайн або хоча б по телефону, вказаному на сайті.
5
Ознайомтеся з оголошеннями, розміщеними в інтернеті та ЗМІ. Виберіть ipod б/у (або новий, за запевненням продавця-приватника). Зареєструйтесь на сайті оголошень, щоб дізнатися контактні дані продавця або зателефонуйте за телефоном, вказаним в газетному оголошенні. Домовтеся з продавцем про зустріч. Призначте зустріч на нейтральній території. Будьте гранично уважні при огляді техніки. Якщо вам щось здалося підозрілим, розвертайтеся і йдіть. Оплачуючи покупку, не спускайте очей з продавця, щоб виключити факт можливої підміни.