Як знайти точку доступу wifi.

З метою забезпечення безпеки бездротової мережі рекомендують певним чином налаштовувати її параметри. Зазвичай застосовують функцію приховування загальнодоступного імені точки доступу.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi роутер.
Інструкція
1
Для настройки бездротового локальної мережі можна використовувати роутер або Wi-Fi адаптер. Зупиніть свій вибір на першому варіанті, тому що мережа, побудована через Wi-Fi адаптер, має на увазі наявність постійно включеного комп'ютера. Придбайте Wi-Fi роутер з відповідним роз'ємом для підключення до вашого провайдера (DSL або LAN).
2
Підключіть придбане обладнання до електромережі. З'єднайте його з кабелем провайдера, використовуючи для цієї мети порт WAN (DSL). Тепер підключіть стаціонарний комп'ютер або ноутбук до LAN-порту роутера. Запустіть інтернет-браузер на вибраному комп'ютері.
3
Введіть в адресний рядок запущеної програми IP-адресу роутера, який можна знайти в інструкції до мережного обладнання. Після входу в веб-інтерфейс налаштувань роутера перейдіть в меню WAN. Створіть і налаштуйте підключення до інтернету для мережевого пристрою. Збережіть параметри мережі.
4
Тепер відкрийте меню настройки бездротової точки доступу (Wi-Fi). Виберіть тип безпеки, введіть ім'я мережі і встановіть пароль. Активуйте пункт «Приховати ім'я (SSID) мережі». Збережіть параметри бездротової точки доступу. Перезавантажте маршрутизатор для їх застосування. Дочекайтеся, поки пристрій отримає доступ в інтернет.
5
Тепер включите ноутбук. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть до пункту «Управління бездротовими мережами». Натисніть кнопку «Додати». Вкажіть перший пункт «Створити профіль мережі вручну».
6
У меню, введіть ті ж значення, які ви вказали при налаштуванні точки доступу. Обов'язково перевірте правильність таких даних: ім'я, тип безпеки, тип шифрування і ключ безпеки.
7
Тепер встановіть прапорці біля пунктів «Запускати це підключення автоматично» і «Подключаться, навіть якщо мережа не виробляє трансляцію передачу». Тепер ваш ноутбук автоматично шукає і підключення до прихованої точки доступу.