Як робити паперові літачки.

Здавалося б, паперові літаки вміють складати все, і розвага це - зовсім дитяче. Але все не так просто. Існують міжнародні змагання любителів паперового пілотування, які змагаються у запуску десятків найрізноманітніших моделей літачків, що відрізняються по траєкторії, швидкості, дальності польоту. Пропонуємо вам схему зборки одного з літаків-учасників такого поєдинку.
Вам знадобиться
  • Папір (А4)
Інструкція
1
Лист паперу формату А4 складіть навпіл уздовж. Верхні кути зігніть до центральної осі аркуша. Проведіть лінії від верхівки літака до середини одержані трикутників і вигніть половинки трикутників по цих лініях від центру назовні.
2
Проведіть лінії від носа літака по дотичній до зігнутим трикутникам та подовжить ці лінії до кінця листа. Зігніть по ним крила літака всередину.
3
Розгорніть крила і проведіть ще дві лінії так, як це показано на малюнку. Зігніть крила по цих лініях і по тих, які були зроблені в пункті 2.
4
Переверніть літак і вигніть його ніс назовні в 3-5 сантиметрах від верхнього краю. Подумки розділіть відігнутий ніс навпіл - тут буде чергова лінія згину.
5
Підніміть крила літака вгору, тобто складіть його по центральній осі. Проведіть лінію, паралельну основи літака, від кута трикутника у верхній частині літака. Опустіть крила вниз, згинаючи їх по цій лінії.
6
Проведіть лінію так, як показано на малюнку, вигніть по ній підставу літака всередину, між його крилами.
7
Краї крил підніміть вгору.
Корисна порада
Запускайте літак сильним кидком, направляючи трохи вгору.