Як дізнатися про авто за номером кузова. знайти автомобіль за номером кузова.

Номер кузова або VIN - це унікальний код автомобіля. Такий код присвоюється при народженні транспортного засобу і, завдяки йому, можна дізнатися повну історію автомобіля.
Інструкція
1
Визначте місця розташування номера кузова. Зазвичай він знаходиться на інструментальної панелі в лівому верхньому кутку. Його видно через лобове скло. Також він дублюється на лівій передній стійці кузова. Однак в різних моделях можливі інші варіанти розміщення коду, наприклад, під капотом, на водійських дверей і т.д.
2
Визначте перші три символи VIN-а. Перший буде позначати географічну зону, в якій проведений автомобіль. Другий символ позначить країну географічної зони, а третій - безпосередньо виробника або тип машини. Третя цифра також показує обсяги заводу-виготовлювача - при невеликих, до 500 транспортних засобів за рік, буде стояти цифра «9».
3
Поцікавтесь про моделі авто, типі кузова, двигуна і т.д. за наступними шести знакам номера кузова. Шоста цифра є контрольною для захисту від перебивки VIN-коду. Вона обов'язково присутня тільки в американських і китайських машинах.
4
Розгляньте уважно останні вісім знаків VIN-коду, які замикають чотири з яких повинні бути цифрами. В цій частині номера кузова закладена інформація про модельний рік випуску, який не збігається з календарним роком, а також про заводі-виробнику транспортного засобу.
5
Скористайтеся послугою, яка дозволяє дізнатися основні характеристики автомобіля через SMS, відправивши номер кузова на короткий номер. Вам прийдуть декілька відповідних SMS, що містять звітну інформацію.
6
Введіть номер кузова в американські системи Autochech і Carfax. Вони видадуть повний звіт про транспортний засіб, включаючи дані про аварії, затопленнях, страхових випадках, показниках одометра, навіть про службу експлуатації, наприклад, таксі або поліція і мн.ін. На жаль, такі бази дозволяють дізнатися тільки про автомобілі США і Канади.