Як упорядкувати значки на робочому столі.

Все версії сімейства ОС Windows дозволяють розташовувати ярлики системних компонентів, прикладних програм і документів на робочому столі відповідно до переваг користувача. Кожен з трьох останніх варіантів цієї ОС пропонує на вибір однаковий набір варіантів упорядкування іконок, є лише незначні відмінності в організації доступу до відповідних налаштувань операційної системи.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по фонової зображенні робочого столу вашої операційної системи. Якщо ця операційна система - Windows XP, то в що випав контекстному меню буде присутній розділ «Упорядкувати значки». Наведіть на нього курсор і в який з'явився підрозділі виберіть одну з команд упорядкування ярликів - за назвами, розмірами, типами файлів і датами їх зміни.
2
Поставте відмітку напроти пункту «Вирівняти по сітці» в тому ж розділі контекстного меню, якщо хочете щоб Провідник (це він відповідає за роботу елементів робочого столу) вибудовував ярлики строго по невидимим лініях рядків і колонок.
3
Виберіть пункт «автоматично» все в тому ж розділі, якщо довіряєте Провідникові упорядковувати ярлики на свій розсуд. В цьому випадку іконки будуватимуться зверху вниз і зліва направо в порядку їх додавання на робочий стіл.
4
Приберіть позначку навпроти пункту «Відображати значки робочого столу», якщо хочете, щоб ніякі іконки не закривали фонового зображення.
5
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows пізніших випусків, то розділу «Упорядкувати значки» в контекстному меню робочого стола не знайдете. Установки, що задають критерії упорядкування ярликів тут поміщені в розділ з назвою «Сортування». Варіантів у цьому розділі теж чотири - за назвами, розмірами, типами файлів і датам зміни.
6
Розкрийте розділ «Вид» в контекстному меню робочого столу ОС Windows 7 або Windows Vista, щоб отримати доступ до функцій управління іконками, описаним у другому, третьому і четвертому кроках. Змінилося тільки місце їх розміщення в меню, а ефект, викликаний вибором відповідної функції, залишився таким же, яким він описаний в цих трьох кроках.
В системі Windows на Робочому столі розміщуються значки програм, які в основному є їх ярликами запуску. Їх можна розміщувати різним чином, перетягуючи мишею. В папках теж відображаються значки різних файлів. Дана інструкція допоможе упорядкувати значки різним чином.
Вам знадобиться
  • Встановлена операційна система сімейства Windows
Інструкція
1
Для підтримки порядку на Робочому столі задійте автоматичні засоби, передбачені інтерфейсом операційної системи. Для цього викличте контекстне меню. В будь-якій вільній від значків області Робочого столу клікніть правою кнопкою миші.
2
У меню, знайдіть пункт «Упорядкувати значки ». Наведіть на нього покажчик миші. Якщо додаткове меню не з'явиться, необхідно клікнути лівою кнопкою. У меню, доступні різні варіанти упорядкування значков.Пункти «Ім'я», «Розмір», «Тип» і «Змінено» задають черговість сортування. Виберете опцію сортування - по імені, за розміром, по розширенню або за датою внесених змін. Значки розміщуватимуться в один або декілька стовпців від лівого краю Робочого столу. Чи не будуть сортуватися лише ті, які є стандартними, такі як Мій Комп'ютер, Мої документи і інші з них.
3
Виберете пункт «Автоматично». Це змусить значки вишикуватися по лівому краю Робочого столу, а при їх переміщенні змінюватиметься порядок проходження все в тих же шпальтах. Якщо вас це не влаштовує, зніміть галочку з пункту «Автоматично».
4
Можна задати спосіб сортування, при якому значки будуть займати не будь-яку позицію, а будуть фіксовані один від одного в періодичних позиціях не ближче, ніж певне фіксоване відстань. Це нагадує розміщення значків в вузлах невидимою решітки. Щоб активізувати такий режим упорядкування, скористайтеся пунктом «Вирівняти по сітці».
5
Можна впорядкувати значки в папках. Меню «Упорядкувати значки » викликається по кліку правої кнопки миші у вільній області відкритої папки. Інакше його можна викликати з меню «Вид», яке розташоване у верхній частині вікна папки. Цей пункт меню задає різні набори правил сортування - «Ескізи сторінки», «Плитка», «Значки», «Список», «Таблиця».