Як вибрати фрукт манго. манго фрукт Як вибрати.

Манго можна придбати в багатьох магазинах, але мало хто знає, як слід його вибирати. Щоб перше знайомство з екзотичною фруктом було приємним, дотримуйтесь нескладних правил.
Інструкція
1
При виборі плода ніколи не орієнтуйтеся на забарвлення шкірочки. У Китаї, наприклад, вирощують манго, колір якого в стиглому стані є чимось середнім між сірим і зеленим. Вдобавок вся поверхня фрукта обсипана цятками, зате смак відмінний, не поступається індійським плодам. З іншого боку, яскраво-червоні плоди можуть виявитися зовсім позбавленими смаку і не соковитими.
2
Понюхайте плід. Якщо плід зовсім не пахне, знайдіть те місце, де була плодоніжка, і вдихніть. Манго часто пахне хвоєю, іноді його аромат порівнюють зі скипидаром. Пам'ятайте, що різкий запах властивий тільки деяким сортам. У процесі селекції і поліпшення виведені такі фрукти, які майже не випромінюють цей запах, а залишають тільки солодкі ароматні ноти. Якщо ви виразно відчуваєте кислий запах від плоду, значить він почав псуватися.
3
Візьміть плід в руки, він повинен бути пружним, його поверхня не повинна мати пошкоджень або вм'ятин. Не купуйте манго з вологою шкірочкою, це може означати, що цілісність плода пошкоджена, сік витікає назовні, і він почав псуватися. Крім того, не вибирайте манго з вм'ятинами на поверхні, саме під ними волокна фрукта зруйновані, і плід схильний прискореному процесу псування. Шкірочка манго розповість вам також про вік фрукта - якщо вона млява, зморшкувата, значить плід «залежаний», він уже втрачає вологу, такий фрукт не буде соковитим. Крім того у перезрілого манго дуже жорсткі і грубі волокна, вони псують все враження від смаку фрукта.
4
Сам плід не повинен бути твердим - це явна ознака того, що фрукт не дозрів. Але і дуже м'яким манго не повинен бути. Тут важлива золота середина, краще купіть щільний плід з непошкодженою шкіркою, оберніть будинку папером, і він «дійде» при кімнатній температурі. Не зберігайте манго в холодильнику, помістіть його в темне місце.
На своїй батьківщині, в Індії, манго має статус "короля фруктів". Зараз манго вирощують багато де ще, причому скрізь - різного ґатунку. На фруктових полицях російських магазинів лежать манго червоно-жовтого кольору, привезені з Індії і Таїланду, але найчастіше - з мангових теплиць Голландії.
Інструкція
1
Хороший манго повинен бути розміром від 10 до 20 см і вагою до 200 до 320 г.
2
Понюхайте фрукт у його хвостика: він повинен ароматно пахнути і при невеликому натисканні бути пружним. Взагалі манго не повинен бути сильно жорстким або сильно м'яким.
3
За кольором вибирати манго не варто: різні сорти цього фрукта в стиглому вигляді можуть бути як яскравого зеленого, так і насиченого червоного кольору. Але шкірка у будь-якого хорошого манго повинна бути гладенькою. Якщо кожурку зморшкувата, а на дотик плід дуже м'який, значить манго зірвали з дерева недостиглі.
4
Якщо ви купили незрілий манго, дайте йому кілька днів полежати при кімнатній температурі. Стиглі плоди краще зберігати в холодильнику і з'їсти в найближчі кілька днів після покупки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XfXXMbaP6E0
Зверніть увагу
Щоб манго було зручно їсти, не знімаючи шкірки, розріжте його на три частини. На двох бічних частинах зробіть ножем неглибоку сіточку, половинки виверніть навиворіт: нарізані шматочки легко відкушувати. З серединного шматка витягніть кісточку і просто з'їжте м'якоть. Манго корисно поєднувати зі стравами, багатими клітковиною, і мясом.В день можна їсти максимум 3 манго.
Корисна порада
Щоб зробити індійський коктейль "манго ласси", змішайте в блендері йогурт, молоко, кардамон, сіль і манго.В Південно-Східної Азії є інший десерт: шматочки манго їдять разом з приправленим кокосовим горіхом солодким клейким рисом. У європейській кухні зараз популярні салати з манго. Його кладуть, наприклад, до молодої бурякової бадиллі, салату корн і полуниці.