Як відкрити в телефоні jar. Як відкрити на телефоні формат jar.

Практично будь-який власник мобільного телефону, навіть зовсім недорогого, має на ньому кілька веселих ігор, які служать розвагою в будь-якому місці і в будь-який час. Крім цього, багато хто любить читати улюблені книги або необхідні підручники на телефоні, поки їдуть в метро або автобусі. Все це здійснюється за допомогою файлів формату jar на телефоні. Щоб використовувати такий формат, потрібно знати, як правильно завантажити і відкрити його на телефоні.
Інструкція
1
Отже, щоб запустити файл такого типу на своєму телефоні, зробіть наступне. По-перше, переконайтеся, що з двох файлів програми на своєму комп'ютері, jad і jar, ви вибрали саме останній і його завантажили на телефон. Помістіть цей файл в папку телефону з назвою «Інші» або «Інші». Файл jar для сенсорних телефонів, а саме смартфонів, помістіть в спеціальну папку «Файли встановлення».
2
Далі відключіть телефон від комп'ютера і зайдіть вже на самому пристрої в папку, де міститься необхідний файл. Виберіть його, увійдіть в меню і натисніть «Відкрити». Після цього телефон запустить програму установки програми. Вам може бути запропонована можливість установки в папку «Програми» або «Ігри», або вибору місцезнаходження самого додатка - у пам'яті телефону або на знімній карті пам'яті. У даній ситуації краще зупиніться на карті пам'яті, оскільки пам'ять самого телефону краще зберегти якомога більше вільною. До того ж, ви зможете використовувати встановлені додатки і після зміни телефону.
3
Після цього перейдіть в папку, вказану в процесі установки, і перевірте працездатність встановленої програми. Запустіть гру або інше сервісне додаток і переконайтеся, що воно працює справно: чи не висне, не гальмує і не вимагає додаткових компонентів установки. Після вдалої перевірки переходите до виконання наступного етапу.
4
Якщо ви користуєтеся звичайним телефоном, то вам, швидше за все, не доведеться видаляти початковий файл jar на телефоні. Просто зайдіть в папку, де він перебував раніше, і переконайтеся, що вона порожня. Смартфони зазвичай зберігають файли, тому, якщо ви впевнені, що він вам більше не знадобиться, зайдіть в необхідну папку і вручну видаліть файл jar.Как бачите, відкрити в телефоні jar формат досить просто: всього лише дотримуйтесь інструкцій телефону і не забувайте, що завантажувати файли такого типу можна тільки з перевірених і якісних ресурсів.