Як встановити файл sis на телефон.

Програми для операційної системи Symbian поширюються в файлах з розширеннями SIS і SISX. Кожне з них вимагає перед використанням здійснення спеціальної процедури установки.
Інструкція
1
Спочатку дізнайтеся, чи підходить SIS- або SISX-файл з додатком для тієї версії операційної системи Symbian, яка встановлена на вашому телефоні. Якщо виявиться, що він не сумісний з вашим апаратом, це ще не означає, що поставити на нього відповідну програму неможливо. Якщо вона безкоштовна, зайдіть на сайт виробника і дізнайтеся, чи немає там іншою версією додатки, сумісної з вашим телефоном.
2
Перевірте файл на віруси, використовуючи антивірус або службу VirusTotal.
3
Знайдіть на карті пам'яті свого телефону папку під назвою Others. Помістіть SIS- або SISX-файл в цю папку будь-яким способом: через інтернет, Bluetooth, кабель. При необхідності використовуйте кардрідер.
4
Запустіть на апараті менеджер файлів - або вбудований, або стороннього виробника: Y-Browser, FExplorer, X-Plore. Перейдіть у відповідну папку карти пам'яті. Якщо використовується вбудований менеджер файлів, він може автоматично підміняти при відображенні назва папки з Others на «Інше». Виберіть файл і запустіть його на виконання.
5
В ході установки дайте відповідь на всі питання позитивно. Коли буде запропоновано вибрати місце установки, виберіть у якості такого карту пам'яті - на ній значно більше місця, ніж в пам'яті самого телефону. Якщо установка увінчається успіхом, значок встановленої програми з'явиться в папці меню під назвою «Мої додатки» або аналогічним. У разі якщо файл все-таки виявиться несумісним з апаратом, ви побачите відповідне повідомлення про помилку.
6
При необхідності перенесіть значок додатка в інше місце папки або навіть в іншу папку меню. Не плутайте папки структури меню з папками в файлової системі - вони не мають один до одного ніякого відношення. Видалити додаток через меню не вийде - доведеться запустити вбудовану в телефон програму «Менеджер програм», що знаходиться в папці меню «Засоби».