Як розвинути здібності.

Здібності закладені в кожній людині без винятку. Просто в комусь вони більш яскраво виражені, а комусь доводиться дуже довго докопуватися до своїх талантів. Але і тим і іншим людям свої здібності треба розвивати, інакше вони так і залишаться заритими скарбами.
Інструкція
1
Найперше на шляху розвитку своїх здібностей - це позбавитися від ідеалізму і перфекціонізму. Бажання все зробити ідеально з першого разу може вбити будь-яке бажання займатися далі. Заспокойте себе і робіть те, що вам хочеться незалежно від того, вийде це у вас чи ні. Багато вміння, якими ви зараз володієте, ви отримали, не маючи до цього жодного уявлення, як це робиться. Все залежить від того, наскільки вам хочеться робити ту чи іншу справу, або наскільки вам це необхідно. Дитина, яка вчиться ходити, сотні раз падає, але він знову стає на ноги, бо ходити життєво необхідно.
2
Приступаючи до виконання якоїсь творчої задачі, перебувайте в позитивному настрої. Робіть щось просто заради процесу, а не заради результату. Насолоджуйтеся моментом. Якщо ви взялися за ліплення, насолодіться фактурою матеріалу, запахом глини, відчуттями в пальцях. І нехай на виході вийде щось мало схоже на вашу задумку, ви вже отримали певний результат.
3
Постійно практикуйтеся. Творіть завжди, коли у вас є можливість. Іншим людям необов'язково бачити те, що ви робите. Кожен акт творчості допомагає мозку розкривати ваші здібності. Головне не давайте мозку застоюватися.
4
Звільнитеся від рутини. Коли займаєтеся творчістю, не думайте про те, що буде завтра. Спробуйте ловити сьогоднішній момент.
5
Не забувайте відпочивати. Коли ви відпочиваєте, ваші творчі здібності краще розкриваються.
6
Ніколи не переставайте мріяти. Мрійте не тільки перед сном, але і вдень. Мрійте під час творчого акту. Коли ви думаєте про те, що неможливо в позитивному руслі, ви отримуєте натхнення, яке звільняє вас від кордонів. Ловіть моменти, коли на вас сходить натхнення. Зробіть все, щоб в цей момент почати творити. Якщо це неможливо - зафіксуйте ідею. Запишіть її в блокнот.
7
Влаштовуйте мозкові штурми. Зробіть так, щоб ваша думка лилася повністю необмежена рамками цензури чи ще якимись обмежувачами. І, нарешті, розвивайте свій інтерес в якійсь області, яка вам подобається: відвідуйте виставки, дивіться альбоми, читайте книги про це. Знайдіть однодумців. Це буде не тільки новим джерелом для ідей, але і допоможе вам зрозуміти, що ваші і інші люди не обмежують себе рамками.