Як лікувати катаральну ангіну.

Більшість людей не люблять ходити по лікарях. Саме тому вони намагаються позбутися багатьох захворювань самостійно. Однією з таких хвороб є ангіна, яку люди намагаються лікувати вдома. На жаль, катаральна ангіна може стати причиною важких ускладнень - захворювань серця, нирок і т.д.
Інструкція
1
Ангіна являє собою гостре інфекційне захворювання, яке в першу чергу вражає піднебінні мигдалини. Причиною даної хвороби може стати стафілокок, стрептокок, грибок або інші мікроби. Під катаральну ангіну подразумевают запалення мигдалин без утворення гною. Інкубаційний період варіюється від декількох годин до 4 днів.
2
Щоб діагностувати катаральную ангіну, не потрібно бути доктором. Досить порівняти симптоми: - раптовий розвиток захворювання; - першіння; - сухість в горлі; - головний біль; - біль у м'язах і суглобах; - загальна слабкість; - підвищення температури.
3
Якщо вчасно не почати лікування катаральної ангіни, ви ризикуєте «заробити» отит, міокардит, ревматизм, набряк гортані та інші неприємні захворювання.
4
Для того щоб позбутися від катаральної ангіни, полощіть горло різними травами і препаратами. Тут вибір дійсно величезний: ромашка і шавлія, настоянка календули і сода, розчин калію, перманганату і фурациліну і т.д.
5
Якщо захворів ваш малюк, вік якого не дозволяє йому проводити вищеназвану процедуру, давайте йому кожні півгодини або годину теплий чай і шматочком лимона, фруктові соки і т.д.
6
Також робіть прогрівання підщелепних і шийних лімфовузлів, де виявилися запальні процеси. Для цього використовуйте спеціальні зігріваючі компреси, які можна прикладати на ніч. У боротьбі з катаральну ангіну також може допомогти суха пов'язка на шию, яку носите протягом дня.
7
Не забувайте про парових інгаляціях на основі лікувальних трав.
8
Проте не обійтися і без звернення до лікаря, який призначить вам фізіотерапевтичні процедури. При особливо гострій формі ангіни вам доведеться також пропити курс антибіотиків. Ні в якому разі не можна пускати захворювання на самоплив, т.к. воно може прийняти іншу форму, вилікувати яку буде важче.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gvj67fNx1K0
Зверніть увагу
Катаральна ангіна виникає найчастіше в період, коли організм людини ослаблений зважаючи гіповітамінозу і подверженія несприятливим факторам (переохолодження і т.д.). Зазвичай пік катаральної ангіни припадає на початок зими і до початку весни - саме в цей час найбільше страждає імунітет.
Корисна порада
Катаральна форма ангіни вважається одним з найлегших захворювань. Головний плюс в тому, що така ангіна не потребує лікування антибіотиками. Катаральна ангіна часто носить сезонний характер і її джерелом є глоткові мікроби, які займають активні позиції під час зміни кліматичних умов.