Як лікувати кісту хребта. кіста хребта лікування.

У більшості людей в сучасному світі є проблеми зі здоров'ям. Вони можуть бути пов'язані з серцево-судинною системою, нирками чи печінкою, легенями, нервовою системою або статевими органами. Нерідкі проблеми зі спиною. Так, багатьом людям доводиться замислюватися над тим, як лікувати кісту хребта.
Інструкція
1
У більшості випадків з кістою хребта до лікарів звертаються молоді люди, які скаржаться на болі в спині. При цьому симптоми схожі у разі доброякісних і злоякісних новоутворень.
2
На сьогоднішній день існує безліч способів діагностувати дане захворювання на ранніх етапах. Так що регулярно відвідуйте свого лікаря.
3
Можливо, вам доведеться пройти рентгенологічне обстеження, МРТ або КТ. Також для діагностики використовуйте ізотопну сцинтиграфию.
4
У більшості випадків від кісти хребта страждає саме тіло хребця, після чого новоутворення поширюється на корені і пластинки дуг, а також остисті і поперечні відростки хребців. З часом пухлина може влитися в хребетний канал і заповнити міжхребцевий отвір. У цьому випадку лікування буде ускладнено.
5
Згідно зі статистикою, 6,3-8% пацієнтів з кістою хребта - молоді люди у віці до 20 років. При цьому велику частину складають жінки. До складу гістологічної стінки пухлини входять мультиядерні клітини, гістіофібробласти, тонкі капілярні судини, гранули незрілих кісткових трабекул і гемосидерину.
6
Для лікування кісти хребта на ранніх стадіях скористайтеся біопсією. Це передбачає введення тонкої голки, з якої під тиском виводиться венозна кров.
7
Не поспішайте звертатися за допомогою до хірургів, тому подібне втручання вкрай небажано для хворих з кістою хребта. Щоб уникнути перелому хребта, накладіть на спину спеціальні гіпсові пов'язки. Носіть їх протягом декількох місяців.
8
Також пропити курс гормональних препаратів, який дозволить прискорити дозрівання кісти. Лікування проводите строго під наглядом лікаря або в стаціонарі. До операції вдавайтеся тільки в тих випадках, коли існує високий ризик здавлення спинного мозку або руйнування кісток.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4qS6qrNQuHU