Як отримати максимальний прибуток.

Високий рівень прибутку - мрія кожного керівника підприємства і рядового підприємця. Які заходи необхідно проводити для того, щоб виробництво було максимально ефективним?
Інструкція
1
Оберіть, яка стратегія потрібна для того, щоб оптимізувати роботу підприємства: екстенсивна або інтенсивна. Залежно від обраної стратегії, розширюйте виробництво або, навпаки, нарощують темпи вже наявного.
2
Незважаючи на гадану ефективність реклами, прорахуйте, чи не можна скоротити витрати на неї. Однак якщо ваш бізнес існує вже досить давно, то це зовсім не означає, що потрібно працювати тільки з одним і тим же колом клієнтів або партнерів. Якщо ви плануєте випускати нові товари або відкривати нові філії, постарайтеся провести широкомасштабну рекламну компанію. І, навпаки, починаючому бізнесменові не варто кидати всі засоби підприємства на рекламу. Може статися й так, що через відсутність достатнього досвіду роботи на ринку ви не зможете виправдати всіх очікувань споживачів і партнерів, і замість того щоб збільшувати ваш прибуток, реклама вашого підприємства буде виглядати глузуванням над вашими інтересами.
3
Збільште обсяги виробництва або відкрийте філії вашої фірми. Зверніть увагу: обсяги виробництва не варто нарощувати на шкоду якості товару. Тому заручитеся спочатку підтримкою нових постачальників і налагодьте систему збуту, інакше ваші товари почнуть сильно програвати в якості або залежуватися на складах.
4
Найміть професіоналів (або навіть переманити) на відповідальні посади. Високий рівень управління підприємством і злагодженість роботи всіх його підрозділів допоможе вам зробити якісний прорив у його діяльності, тим більше якщо останнім часом жодних зрушень у цьому відношенні не спостерігалося.
5
Постійно підвищуйте рівень кваліфікації - свій і своїх співробітників. Беріть участь в семінарах та конференціях, тому що сучасний керівник повинен бути в курсі всіх інновацій на виробництві, щоб бути і справді сучасним.