Як зберегти виділену область.

У графічному редакторі Adobe Photoshop передбачено дев'ять тільки базових варіантів виділення областей зображення довільної форми. Кожен з цих базових інструментів може видозмінюватися, а виділені з їх допомогою області складатися, відніматися і комбінуватися іншими способами. Іноді виділену таким чином область зображення буває необхідно зберегти в окремому від оригіналу документі.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop, завантажте в нього потрібний файл і клацніть на панелі інструментів одну з піктограм, що відноситься до інструментів виділення певної області зображення - їх там три і кожна містить кілька різних варіацій інструменту. Для перемикання різновидів кожного інструменту натисніть його піктограму лівою кнопкою миші і дочекайтеся появи списку, а потім клацніть потрібний варіант.
2
Виділіть область зображення за допомогою обраного інструменту, а потім скопіюйте її в буфер обміну. Якщо виділена область містить зображення, яке розміщене на декількох шарах, то розкрийте в меню Adobe Photoshop розділ «Редагування» і виберіть пункт «Злита дані». Можна обійтися без меню - цій команді призначені «гарячі клавіші» Shift + Ctrl + C. Якщо вас цікавить тільки та частина зображення, яка розміщена на одному з шарів багатошарового документа, то переконаєтеся, що на палітрі шарів виділений саме той, який потрібен і виберіть в цьому ж розділі меню «Редагування» пункт «Скопіювати» або використовуйте клавіші Ctrl + C. Також треба діяти і в тому випадку, якщо у відкритому документі існує всього один шар.
3
Створіть новий документ. Для виклику відповідного діалогу можна розкрити в меню розділ «Файл» і вибрати пункт «Створити», а можна просто натиснути клавіші Ctrl + N. У запустили діалозі вже будуть проставлені висота і ширина, які відповідають скопійованої вами в буфер обміну області, тому досить просто натиснути кнопку «OK».
4
Вставте скопійоване область в створений документ. Це можна зробити, вибравши вміщену в розділ «Редагування» команду «Вставити», а можна натиснути клавіші Ctrl + V.
5
Збережіть новий документ, що містить зображення виділеної вами області вихідної картинки. Для цього можна в розділі меню «Файл» вибрати пункт «Зберегти» або «Зберегти як». Гарячі клавіші, які відповідають цим командам - Ctrl + S і Ctrl + Shift + S. Якщо ж ви хочете перед збереженням підібрати оптимальне співвідношення якості та розміру створюваного файлу, то виберіть пункт "Зберегти для Web і пристроїв» (Alt + Ctrl + Shift + S).