Як навчитися заднього сальто. Як робити заднє сальто після батута.

Перед тим, як намагатися виконувати заднє сальто, або по-іншому кажучи - бекфліп, рекомендуємо почати освоєння більш простих вправ. Техніку перекидів потрібно удосконалювати, домагаючись якісного і чіткого виконання вправ, які схожі з рухами під час заднього сальто. Особливу увагу треба звернути на зусилля рук, які підтягують ноги до плечей і колін і випрямлення ніг найкоротшим шляхом після перекидання.
Інструкція
1
Добре треновані зв'язки і м'язи ніг підсилюють ваші шанси швидше здолати техніку заднього сальто. Справа в тому, що при поштовху і наступному приземленні ноги відчувають значні навантаження. Крім того, з натренованими м'язами ви можете не турбуватися, що натрудившись їх після старанної і тривалої тренування. Шийні м'язи і м'язи черевного преса теж слід «поднакачать».
2
Найпростіше освоювати заднє сальто на батуті. Ви можете помилитися, але батут врятує вас від травми.
3
Зрозумійте, що ризик травми є, хоч він і не особливо великий і опануйте загальною фізичною підготовкою. Не забудьте розім'ятися для початку, адже м'язи потребують розігріві перед навантаженнями, а не розігріті м'язи легше пошкодити. Потім знайдіть рівну площадку, піщану або з матів - неважливо. Двоє страхують друзів теж не зашкодять.
4
Страхуючі стоять, зчепивши руки на рівні вашої попереку, а ви стоїте до них спиною. Готові? Стрибайте назад, виставляючи руки. Таким чином, ви перевалах через руки страхують і встанете на коліна. Їх же робота - дивитися за тим, щоб ви не падали головою вниз і «доворачивать» вас в разі чого. З першого разу навряд чи вийде, тому пробуйте, не соромтеся.
5
Прийом, який ти вивчиш за допомогою страхують, називається заднім фляги. Спробуйте цей прийом без допомоги, якщо ви в собі впевнені. Вийшло? Ви на правильному шляху.
6
Повторюйте фляг доти, поки ваші м'язи не запам'ятають ці рухи і не звикнуть до них. З кожним разом ви напевно будете помічати, що спираєтесь на руки ви все слабше. І коли під час чергового перевороту ви і зовсім не доторкнетеся руками до землі, ось тоді ви зможете сказати з гордістю - «Я зробив бекфліп!».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HuSNzRpk9Ig
Корисна порада
Зробивши прийом один раз, не зупиняйтеся. Головне довести виконання трюку до автоматизму.