Як зняти обмеження на швидкість з інтернету. Зняти обмеження швидкості інтернету мегафон.

Інтернет на сьогоднішній день став невід'ємною частиною життя для багатьох людей по всьому світу. Необмежений доступ до інформації, який забезпечується мережевими технологіями, дозволяє людині знайти будь-який фільм, музику або статтю всього на всього скориставшись такими пошуковими системами, як Яндекс або Google. Для деяких людей інтернет став тим місцем, де можна не тільки спілкуватися зі своїми близькими та родичами, а й заробляти пристойні гроші, яких з достатком буде вистачати для забезпечення вас і вашої родини всім необхідним. Тому багатьох користувачів цікавить питання: як зняти обмеження на швидкість інтернету?
Інструкція
1
Найчастіше це пов'язано з тим фактом, що деякі інтернет-провайдери в цілях економії власних коштів дещо занижують швидкість підключення для пересічних абонентів проти позначеного в прайсі або договоре.Еслі ви хочете дещо збільшити швидкість підключення до мережі інтернет, перевірте, які системні служби і програми, встановлені на вашому жорсткому диску, регулярно звертаються до сторонніх серверів за оновленнями або для синхронізації. Обмежте доступ таких програм в мережу, і ви відразу ж помітите, як збільшилася швидкість.
2
Якщо цього мало, зайдіть в налаштування свого модему і налаштуйте скачування даних з інтернету в декілька потоків. Операційна система зазвичай свідомо обмежує кількість потоків, щоб економити власні ресурси. Це дозволить збільшити швидкість на кілька десятків кбіт/сек.
3
На даний момент перевірити швидкості інтернету не складає особливих труднощів. Існує безліч сервісів, що надають подібну послугу. Вони працюють за таким принципом: користувач завантажує файл з сервера за певну кількість секунд. Потім обсяг цього файлу в кілобітах ділиться на час, за який він гойдався в секундах. Таким чином, ви можете дізнатися швидкість інтернету, до якого ви підключені.
4
Регулярна перевірка швидкості завантаження вашого інтернету дозволить оперативно повідомляти інтернет-провайдера про проблеми з підключенням. Також стежте за функціональним станом вашого модему, несправність якого може стати однією з головних причин необгрунтовано низькій швидкості підключення.
5
Швидкість інтернет-підключення до сайтів також залежить від того, наскільки грамотно налаштований ваш браузер. Адже наявність зайвих і непотрібних налаштувань значно зменшує швидкість завантаження веб-сторінок.
Обмеження швидкості, виставлене тарифним планом підключення до інтернету, є межею, швидше якого закачування йти не може. Однак існує кілька способів, за допомогою яких можна оптимізувати поточний інтернет-з'єднання, максимізуючи можливу швидкість.
Інструкція
1
Насамперед, підготуйте ваш комп'ютер для забезпечення максимальної швидкості з'єднання для поставлених завдань. Вимкніть всі програми, які задіють підключення до мережі. До їх списку входять як ті, які активні в даний момент, так і ті, які можуть завантажувати оновлення і знаходяться у фоновому режимі. До них відносяться менеджери завантаження, торрент-клієнти, веб-браузери і антивіруси. Для відстеження статусу активності додатки використовуйте диспетчер задач. Запустіть його і перейдіть на вкладку «Процеси». Вручну завершите ті процеси, які відносяться до закритих програмами, а також ті, які мають у своїй назві слово update. Не запускайте сторонні додатки, які не відносяться до поставленого завдання до її вирішення.
2
При закачуванні за допомогою менеджера завантажень налаштуйте конфігурацію програми таким чином, що максимальна кількість одночасних завантажень дорівнюватиме одній, а пріоритет її буде максимальним. Справа в тому, що наявність декількох закачувань може підвищити загальний час, що витрачається на скачування файлів, що небажано.
3
При використанні торрент-клієнта дотримуйтесь тим же рекомендаціям, що і при завантаженні з допомогою менеджера закачувань. Крім цього, встановіть обмеження для віддачі - не більше одного кілобита в секунду.
4
У разі якщо поставленим завданням є максимально швидкий веб-серфінг, використовуйте режим turbo, доступний при роботі з браузером Opera. За допомогою цього режиму інформація стискається, що забезпечує швидке завантаження сторінок. Якщо ж вашою метою крім високої швидкості є мінімізація ваги сторінок, скачайте браузер Opera mini. Специфікою його роботи є рекордна мінімізація ваги завантажується сторінки - при відключених зображеннях економія трафіку доходить до 98 відсотків. Спочатку Opera mini був призначений для мобільних пристроїв, тому для роботи з ним на комп'ютері вам буде потрібно установка java емулятора.