Як навчитися коньковому ходу.

Для багатьох початківців лижників, особливо молодих, та й для тих, хто просто любить покататися по зимовому лісі, коньковий хід є кращим способом зробити задумане. Адже багато хто бажає не просто покататися по лісі, а покататися з вітерцем, скочуючись з гори і стрибаючи з природничих трамплінів. Спробуй на гірку класикою забратися - то-то і воно.
Інструкція
1
При коньковом ході не слід викидати палиці вперед, особливо при піднятті в гору. Замість того, щоб викидати свої лижні палиці вперед, лижник повинен використовувати їх як балансира і тои справа перекидати на них свою вагу. Велику частину тіла тримати високо над землею і попереду при коньковом ході вкрай складно, викидаючи при цьому палки далеко вперед. В такому випадку кут між ними і землею буде занадто великим, щоб можна було вдало перекинути свою вагу на палиці і їхати далі.
2
Руки з лижними палицями слід розташовувати ближче до обличчя, трохи розвівши при цьому лікті в різні боки. Чим ближче до тіла ваші руки з палицями, тим легше вам перекидати вага і тим менше швидкості ви будете втрачати.
3
Чим же вигідніше і зручніше коньковий хід? Згинання/розгинання тіла в «класиці» вимагає чималих затрат часу і сил. Коньковий хід дає можливість лижнику робити менш важкі руху, та ще й за менший час.
4
Важлива для конькової техніки і довжина лижних палиць. На жаль, золотого правила для вибору палиць оптимальної довжини, враховуючи всі нюанси, просто немає. Але можу сказати, що лижні палиці повинні бути не нижче вашого підборіддя і, в теж час, не вище вашої верхньої губи, в той час, коли ви стоїте на лижах.
Корисна порада
Для оволодіння технікою ковзанярського ходу досконало необхідна відмінна підготовка м'язів черевного преса і плечового пояса. Крім того необхідна достатня еластичність литкових м'язів.
Для того щоб здійснити прогулянку по Москві-річці, необхідно вибрати найбільш цікавий вам маршрут, уточнити час відплиття теплохода і прибути до причалу в хорошому настрої.
Інструкція
1
Оберіть один з 16 причалів, розташованих на території міста Москви, де можна почати річкову прогулянку. Найбільш популярними з них є ті, що дозволяють здійснити подорож по центру столиці, в їх числі «Новоспасский міст» біля станції метро Пролетарська, «Театр Естради» недалеко від Кропоткинской станції, «Київський вокзал» у відповідній станції метро. Уточнити адреси причалів можна на офіційному сайті «Столичної судноплавної компанії».
2
Дізнайтеся розклад відправлення теплоходів від обраної вами станції по телефону 495-225-60-70. Пам'ятайте, у вихідні та вечірні погожі дні біля кас причалів можуть бути черги, тому приходьте завчасно.
3
Вирушайте до обраному причалу в день передбачуваної екскурсії. Знайдіть каси і придбайте кількість квитків по числу охочих здійснити річкову прогулянку. Діти до 6 років можуть кататися на теплоходах безкоштовно. При бажанні ви можете заздалегідь купити квитки, якщо ваша група складає більше 10 осіб. Зробити це можна за адресою Ленінградське шосе, будинок 51, стр. 2, будівля розташована навпроти Річкового вокзалу. Однак у цьому випадку путівки не підлягають поверненню, а при їх оформленні необхідно пред'явити паспорт.
4
Дочекайтеся теплохода. Після сходу частини пасажирів ви зможете пройти всередину або на палубу. Пред'явіть придбані квитки контролеру. На борту теплохода є бар з напоями і з закусками, туалети.
5
Здійсніть річкове подорож і зійдіть на потрібному вам причалі, ціна фіксована для будь-якої протяжності маршруту. Якщо ви хочете провести на теплоході весь світловий день, ви можете придбати «квиток цілого дня». Ви можете здійснити будь-яку кількість посадок і висадок на теплоходах компанії.
6
Якщо ви плануєте влаштувати свято на річці з банкетом і екскурсійною програмою для великої кількості запрошених, зверніться у відділ оренди теплоходів, там для вас підберуть спеціальну програму.