Як набрати номер в міжнародному форматі.

Дзвонити по всьому світу з кожним днем стає все простіше, і способів для цього також достатньо багато. Це можна зробити, наприклад, зі стаціонарного телефону, за допомогою телефонної картки, можна скористатися мобільником або, наприклад, скайпом. Варто звернути увагу перше і останнє ланки в цій еволюції зв'язку - дзвінок зі стаціонарного телефону і дзвінок зі скайпу.
Вам знадобиться
  • - Стаціонарний телефон;
  • - швидкісний інтернет і скайп.
Інструкція
1
Варіант для стаціонарного телефонаСніміте трубку стаціонарного телефону і наберіть «8» - таким чином ви вийдете на міжміську службу. Після «8» в трубці звучатиме безперервний гудок. Потім наберіть «10», і ви вийдете на службу міжнародної лінії. Після цього наберіть код потрібної країни, код міста і після цього телефонний номер людини, якій ви телефонуєте.
2
Для того, щоб встановилося з'єднання між вашим номером і номером іншого абонента, потрібно всього кілька секунд. Якщо ви почуєте короткі гудки, значить номер зайнятий, потрібно покласти трубку, почекати і набрати всю послідовність ще раз. Якщо гудки будуть довгими, то дочекайтеся відповіді абонента. Оплата за розмову почне фіксуватися тільки після відповіді вашого співрозмовника.
3
Варіант дзвінка за допомогою скайпаЕслі у вас скайп ще не встановлений, ви можете легко завантажити цю безкоштовно поширювану програму на сайті розробника http://www.skype.com/intl/ru/welcomeback/. Встановіть програму на свій комп'ютер, пройдіть легку процедуру реєстрації, придумайте і впишіть в реєстраційній рядку свій логін, пароль і працюючий електронну адресу. Тепер ви можете увійти в скайп під своїм логіном і паролем і почати розмовляти зі своїми рідними та друзями по всьому світу.
4
Якщо ваш абонент також зареєстрований в скайпі, обміняйтеся своїми скайп-іменами і говорите безкоштовно, використовуючи для цього аудіо- або відеоформати.
5
Якщо ж ви хочете подзвонити на звичайний стаціонарний телефон, то впишіть в службовому рядку номер абонента у порядку: цифра країни, код міста, номер телефону абонента. В даному випадку формат відео розмови вам буде недоступний, а от дзвінок буде значно дешевше.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає вбудованої відеокамери, придбайте будь-яку веб-камеру для розмов по скайпу в відеоформаті.
Корисна порада
В деяких країнах немає коду міста, тому після коду країни відразу набирайте номер свого співрозмовника.
Іноді на сайтах для реєстрації потрібно вказати свій номер телефону в міжнародному форматі. Це може знадобитися і при заповненні документів. Що ж таке міжнародний формат телефонного номера?
Інструкція
1
Ви можете скористатися стандартом записи телефонних номерів, що у Росії. Спочатку вкажіть код вашої країни. Код Росії та Казахстану - 7, код України - 380, республіки Білорусь - 375. Код країни записується із позначкою «+» і, для дзвінка з мобільного телефону, так і набирається. Для міжнародного дзвінка зі стаціонарного телефону наберіть 8-10-код країни.
2
Потім напишіть код вашого міста або код регіону, якщо ви живете в невеликому населеному пункті. Для мобільних телефонів вкажіть код мобільного оператора. Код пишеться через пробіл, без дужок і дефісів. Телефонні коди ви можете подивитися в телефонному довіднику або в інтернеті на довідкових сайтах.
3
Далі запігшіте свій телефонний номер, відокремлюючи дефісом по дві цифри з кінця: ХХХ-ХХ-ХХ, або ХХ-ХХ-ХХ, або Х-ХХ-ХХ, або ХХ-ХХ. Весь номер, наприклад, для Костроми виглядатиме так: +7 4942 ХХ-ХХ-ХХ.
4
Точного стандарту записи телефонних номерів в світі немає. В інших країнах формат написання телефонного номера може відрізнятися. Замість дефісів можуть використовуватися прогалини: ХХХ ХХ ХХ. У Франції як роздільник можуть використовуватися точки: + 33.ХХХХХХХХХ. В США прийнята така форма запису: +1 (ХХХ) ХХХ-ХХХХ. Код міста або регіону при цьому відділяється круглими дужками, а внутрізонний номер ділиться на дві частини. Наприклад, в такому форматі потрібно вказувати свій телефон при реєстрації на сайті Microsoft.
5
Ввівши іноземною сайті свій номер телефону для реєстрації, ви можете отримати повідомлення, що номер записаний невірно. В такому випадку при написанні орієнтуйтеся на зразок, який зазвичай дається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=50M8x965mqs