Як зробити пальник на відпрацьованому маслі. пальник Бабінгтон своїми руками.

Вироблення теплової енергії є обов'язковою умовою не тільки для багатьох виробництв, але для проживання людей в Росії. Опалення становить більшу частину витрат для приватних квартир, промислових приміщень і сільськогосподарських ферм з утримання тварин.
Вам знадобиться
  • Рослинні і відпрацьовані масла, тваринні жири, порожниста куля, ванночка з киплячим маслом.
Інструкція
1
Газ і електрика - найбільш екологічні види енергії, але вони не завжди і не скрізь доступні, а за нинішніми цінами є дорогим «задоволенням». В наш час більш зручним для опалення залишається рідке паливо. Солярка дає найдешевше тепло, але якщо у вас є джерела отримання відпрацьованого масла, то ви зможете самостійно побудувати пальник на цьому викидними паливі. Завдяки цьому ви ще більше заощадите на опаленні. Як паливо в таких пальниках використовуйте сильно забруднені рослинні і відпрацьовані масла або тваринні жири.
2
Своїми силами ви можете зібрати декілька різновидів пальників. Для створення пальники Бабінгтон візьміть порожнистий куля, куди згодом стане стікати відпрацьоване масло. З кулі через тонке отвір повинні виходити струменя стиснутого повітря. Вони розірвуть плівку масла і захоплять з поверхні кулі дрібні краплі палива, що утворюють спрямоване полум'я. Невикористане паливо разом із забрудненням стече в ванну під кулею.
3
Для створення іншого типу пальника вам потрібна буде ванночка з киплячим маслом. Масляні пари піднімуться вгору, в трубу з отворами в стінках, де утворюють суміш з повітрям. Після початку роботи масло прогріється автоматично за рахунок світлової енергії. Забруднення, присутні у відпрацьованому маслі, осядуть на дно ванни.
4
Принцип подвійного горіння, застосовуваний в подібних пальниках, дозволить вам добитися високо коефіцієнта корисної дії з мінімальними викидами екологічно шкідливих речовин. Крім того, такі пальники дозволять з великою користю утилізувати відпрацьовані масла, які перш б забруднювали навколишнє природу.
Зверніть увагу
В ньому була продемонстрована деталізація подвійного розпилювача для пальника Бабінгтон, в якому застосовується стиснене повітря. Це нагадує в точності пальник Аirtrоniсs, виконану за технологією Бабінгтон, яка використовувалася на військових об'єктах для приготування їжі і функціонувала на дизельному паливі.
Корисна порада
Пальник Бабінгтон працює на відпрацьованому маслі, дешевий джерело тепла. Пальник практично не виділяє шкідливих речовин при згорянні відпрацювання, кол-во вихлопних газів від пальника можна порівняти з одним ДВС вітчизняного виробництва. Регульована продуктивність пальника Бабінгтон, можете опалювати різні площі.