Як підвищити швидкість з'єднання.

Швидкість інтернету для кінцевого користувача залежить від обраного ним тарифу. Як правило, чим дорожче тариф, тим вона вища. На практиці ж ця швидкість може бути вельми низькою, однак можна збільшити її, кілька оптимізувавши використання підключення.
Інструкція
1
Змініть деякі параметри браузера. Наприклад, якщо на інтернет-сторінках ви приділяєте більше уваги тексту, вимкніть завантаження картинок. Це значно збільшить швидкість завантаження веб-сторінок і комфорт при їх перегляді. Аналогічним чином вимкніть завантаження звуку, відео, анімації та інших мультимедійних елементів. Крім цього, для того щоб підвищити швидкість веб-серфінгу, застосовуйте засоби для стиснення контенту, наприклад, функцію Turbo в браузері Opera. Однак при задіяному стисненні контенту деякі веб-сторінки (онлайн-редактори тексту або флеш-медіаплеєри) перестануть працювати.
2
Встановіть спеціальну програму-оптимізатор (наприклад, Ashampoo WinOptimiser) і з її допомогою зробіть настроювання з'єднання з інтернетом. Як правило, в процесі оптимізації з'єднання, такого роду програми відключають споживають трафік служби операційної системи, а також примусово блокують автозагрузку тих чи інших додатків, що підключаються до інтернету. Виконати оптимізацію можна як автоматично, так і вручну.
3
З'ясуйте, які програми використовують підключення до інтернету у фоновому режимі. Як правило, його використовують онлайн-радіоприймачі і програми для перегляду відеопотоку, торрент-клієнти, менеджери закачувань і тому подібні. Для того щоб підвищити швидкість з'єднання, закрийте всі ці програми або попрацюйте з їх настройками. Наприклад, встановіть обмеження на завантаження в менеджері закачувань і торрент-клієнті (буде достатньо швидкості, що дорівнює 20% від загальної пропускної здатності каналу). У медіаплєєре виберіть більш низький бітрейт онлайн-радіо чи відео. В результаті цих дій швидкість з'єднання інших програм з інтернетом помітно зросте.