Як вибрати найкращий фотоапарат.

Якщо раніше фотографія була долею обраних, то сьогодні знімати може кожен. Асортимент фототоварів дозволяє вибрати практично будь-яку камеру, від самої простенької до просунутої, дзеркальної, зі змінними об'єктивами. Проте критерії якості у всіх різні. Тому, вибираючи фотоапарат, потрібно для початку визначитися, що ви від нього чекаєте. У цьому допоможуть наші поради.
Інструкція
1
Визначте ціну, яку ви готові витратити на фотоапарат. Немає толку розглядати камери за п'ятдесят тисяч рублів і вище, якщо вам потрібний недорогий варіант. Врахуйте, що ціновий розбіг у дві-три тисячі рідко що вирішує як фотоапарат. Якщо ви збираєтеся брати камеру зі змінним об'єктивом, будьте готові до того, що окремі об'єктиви коштують іноді більше, ніж сам китовий (тобто базової комплектації) фотоаппара.т
2
Вирішіть, для чого саме вам потрібен фотоапарат. У кожній камері є набір функцій, виберете ті, що вам потрібніше. Наприклад, якщо ви будете часто знімати з далеких відстаней, звертайте увагу на фотоапарати з хорошим зумом. Якщо берете камеру з автоматичними режимами, то шукайте таку, де будуть режими, якими ви точно будете користуватися. наприклад, спортивна сбемка, портретна, макрозйомка (дуже крупним планом) і так далі.
3
Пам'ятайте, що кращим фотоапаратом саме для вас буде той, з яким вам зручно. Тому звертайте увагу на зовнішні характеристики. В першу чергу, розмір. В дамську сумочку навряд чи поміститься зеркалка зі змінними об'єктивами. І навпаки, якщо ви звикли ходити з рюкзаком, або готові завжди тягати з собою кофр, можете брати модель побільше.
4
Порадьтеся з професіоналами. Зайдіть на спеціальні сайти в інтернеті. Але будьте готові до того, що з дилетантами на професійних форумах часом не дуже-то церемоняться. Тому чітко формулюйте свої запити: для чого вам потрібен фотоапарат, краща ціна, набір функцій.
Корисна порада
- Обов'язково проведіть обраному фотоапарату тест-драйв. Прямо в магазині спробуйте познімати в різних режимах, на цифровому екрані перевірте якість знімків.