Як встановити dvd дисковод. Як встановити два dvd приводу на один системний блок.

В основі роботи сучасного DVD-приводу використовується оптичний лазер, тому не дивно, що цей пристрій досить часто виходить з ладу за механічними причин. Коштують приводу зараз порівняно недорого, і встановити новий привід може майже кожен, хоч трохи розбирається в комп'ютерах чоловік.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - dvd дисковод.
Інструкція
1
Зніміть бічні кришки системного блоку і видаліть старий привід. Вимкніть дроти, що йдуть до нього від блоку живлення і материнської плати, відкрутіть акуратно болтики і висуньте привід вперед з корпусу. Він витягується досить легко. Уважно відкручуйте всі болти і намагайтеся не втратити їх.
2
Таким же чином встановіть новий привід на місце старого. Перед установкою перевірте, які роз'єми підключення має новий DVD-привід. Якщо ваш старий привід був IDE-підключення, а ви придбали SATA-пристрій, перевірте, чи є SATA-роз'єми на материнській платі і блоці живлення. Уважно огляньте внутрішній вміст системного блоку на вашому комп'ютері. Зазвичай до нових комплектующим додається невелика інструкція по установці. Вставте один кінець шлейфа в роз'єм знову встановленого приводу, а інший у відповідне гніздо на материнській платі. Підключіть дроти від блоку живлення до приводу.
3
Встановіть бічні кришки системного блоку на місце і закрутіть болтики. Підключіть всі проводи до системного блоку і запустіть комп'ютер. Перевірте, визначилося чи материнською платою новий пристрій. Для цього зайдіть в BIOS, за допомогою натискання клавіші Del на клавіатурі на початку завантаження комп'ютера. Зазвичай Del доводиться натискати кілька разів поспіль поки відкриється меню BIOS.
4
Після завантаження операційної системи запустіть додаток «Диспетчер пристроїв». Перевірте, встановився чи в системі новий привід - у списку пристроїв не повинно бути пунктів з питальними або знаками оклику. Перевірте роботу нового приводу, прочитавши інформацію з диска. Заміна DVD-приводу займає не більше 10-15 хвилин.
Коли користувач набуває нового дисковод оптичних дисків на зміну старому, перед ним неминуче постає проблема його установки всередину системного блоку (якщо, звичайно, дисковод не зовнішній). На щастя, на сьогоднішній день ця операція виконується просто і швидко.
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер і від'єднайте шнур живлення.
2
Зніміть бічні стінки корпусу системного блоку або від'єднайте всю його кришку цілком, залежно від типу корпусу.
3
Знайдіть вільний відсік розміром 5,25 дюйма для установки дисковода. У більшості корпусів вони розташовуються у верхній частині.
4
Звільніть обраний відсік, знявши або виламавши заглушку на передній панелі корпусу системного блоку.
5
Вставте у вільний відсік дисковод, зафіксуйте його гвинтами або засувками (для деяких корпусів може знадобитися попередня установка на дисковод додаткових "санчат").
6
Підключіть до дисковода кабелі живлення і передачі даних (IDE або SATA).
7
Закрийте корпус комп'ютера та увімкніть його.