Як перекодувати диск.

Найчастіше у користувача з'являється необхідність перенести мультимедійні записи з диска на комп'ютер. При цьому бажано, щоб інформація, записана на диску, була перекодувати в зручний, компактний формат.
Вам знадобиться
  • - програма CDex.
Інструкція
1
Закачайте програму CDex на комп'ютер. Розпакуйте її та запустіть файл з розширенням .exe. Виберіть папку для установки і натисніть кнопку «Встановити». Після того як установче вікно пропаде, на робочому столі з'явиться ярлик програми.
2
Запустіть його і вставте диск з аудіозаписами в дисковод. Програма автоматично додасть треки в список файлів для конвертації. Якщо вийде вікно з попередженням про те, що папка для готових файлів не існує, погодитеся з її створенням, натиснувши кнопку «Так».
3
У верхній випадає рядку виберіть свій дисковод, якщо він не обраний. У рядках «Артист», «Альбом», «Жанр» та «Рік» можуть з'явитися відповідні записи, якщо така інформація є на диску. Якщо її немає, ви можете надрукувати всі дані самі.
4
Щоб підкоригувати налаштування програми зайдіть в пункт «Параметри» меню вкладки «Опції». У рубриці «Загальні» можна нормалізувати гучність аудіозаписи, а також активувати опцію виключення комп'ютера після конвертації. У вкладці «Файли» виберіть кінцеву папку для оброблених файлів і встановіть бажаний формат імені. Для останньої дії можна скористатися підказками.
5
У рубриці «Кодер» міститься основна інформація про якість музичного файлу. Тут ви можете вибрати різні варіанти стерео-режиму, версію кодера, бітрейт і частоту. У випадаючому списку «Якість» встановіть відповідний варіант обробки. Якщо вибрані настройки вас влаштовують, підтвердіть їх, натиснувши OK.
6
Тепер можна приступити до кодування. Виділіть один або кілька доданих треків і натисніть на іконку з назвою «Доріжки в стислі аудіо файли». Вона знаходиться в правій частині програми. На ній зображений диск зі стрілочкою, що вказує на комп'ютер.
7
Дочекайтеся закінчення конвертації. Після завершення процесу, відкрийте папку, призначену для відредагованих аудіофайлів. У неї додалися треки у форматі .mp3.