Як зняти обмеження адміністратора. windows 7 прибрати обмеження панель управління.

Якщо ви придбали комп'ютер з йде в комплекті Windows 7, у вас може виникнути ситуація, коли права звичайного користувача (тобто вас) обмежені в можливостях. Це робиться для того, щоб недосвідчений покупець не вивів з ладу операційну систему. Однак, є способи обійти ці обмеження.
Інструкція
1
Спробуйте запустити програму, яка вимагає у вас прав адміністратора, від імені адміністратора. Для цього натисніть правою кнопкою миші по файлу і виберіть пункт «Запустити від імені адміністратора». Таким чином можна запустити практично будь-який файл, який знаходиться на жорсткому диску вашого персонального комп'ютера.
2
Спробуйте змінити свої права з обмежених до адміністраторських. Для цього відкрийте Панель управління, розділ Облікові записи користувачів і безпека. Знайдіть свій обліковий запис і перевірте, чи доступний пункт «Зміна типу свого облікового запису» і скористайтеся ним. Якщо такого пункту немає, то виконайте наступні кроки.
3
Відправте комп'ютер на перезавантаження. Після стартового екрана материнської плати натисніть F8 на клавіатурі, щоб вивести варіанти завантаження операційної системи. Виберіть у списку пункт Безпечний режим і натисніть Enter. Зачекайте, поки система завантажить основні компоненти і виведе вікно вітання на екран. На комп'ютерах з передвстановленою Windows на обліковий запис адміністратора часто пароль попросту не заданий, і ви легко ввійдете в систему з його правами. Тепер у вас є можливість проробити операції з пункту 2.
4
Якщо пароль на адміністратора встановлено, є спеціальні програми, які допоможуть його скинути. Програма ERD Commander надає таку можливість. Візьміть диск з програмою ERD Commander і завантажте комп'ютер з диска. В утиліті LockSmith сервісного диска можна видалити паролі будь-якого користувача системи.
5
Якщо всі ці методи вам не допомогли, і в операційній системі ви нічого не можете зробити без прав адміністратора, залишається останнє рішення - перевстановити систему. На цей раз ви виділите собі потрібні права і налаштуєте Windows саме так, як вам потрібно.