Як вставити лічильник у блог.

Блогінг як соціальне явище і блоги як форма організації та надання контенту знайшли широку популярність, міцно увійшовши в життя інтернет-спільноти. Кожного блоггера, як і будь-якого іншого web-майстри, зазвичай цікавить відвідуваність його ресурсу. Тому часто блогер вирішує вставити лічильник у блог для забезпечення можливості оперативного отримання інформації про відвідувачів сайту.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету;
  • - можливо, FTP-клієнт;
  • - доступ в адміністративну панель блогу.
Інструкція
1
Визначтеся з типом лічильника для розміщення в блозі. Вирішіть, чи буде це лічильник однією з громадських систем збору статистики, або ж одержувані дані повинні зберігатися та оброблятися на вашому сервере.К пріоритетами власного лічильника можна віднести: можливість збору будь-яких даних про відвідувачів, можливість зміни будь-яких параметрів роботи, повний контроль над візуальними аспектами відображення. З недоліків варто відзначити: додаткове споживання ресурсів і дублювання функціональності серверних систем статистики, заснованих на аналізі логів (наприклад, Webalizer) .Сторонніе лічильники, як правило, надійні, вони не витрачають ресурсів вашого сервера, зберігають статистику довгий час, дають можливість формування звітів. До даних деяким лічильників можна надавати гостьовий доступ. Однак інформацію з них не можна завантажити для власного використання, також не можна проконтролювати застосування цієї інформації адміністрацією сервісу в своїх цілях.
2
Оберіть лічильник, який буде встановлений. Порівняйте характеристики декількох публічних систем збору статистики, якщо вирішено використовувати сторонній сервіс. Зверніть увагу на деталізацію надаються системою даних, можливості побудови довільних звітів, наявність засобів аналізу географічного розподілу користувачів, наявність власного рейтингу ресурсів, і т.д. Якщо лічильник необхідно встановити на свій сервер, підберіть і завантажте відповідний скрипт. Скористайтеся великими каталогами скриптів, наприклад, hotscripts.com. Проведіть пошук лічильника з відповідним функціоналом, реалізованого на потрібному мові програмування. Завантажте дистрибутив обраного лічильника на свій комп'ютер.
3
Ознайомтеся з доступною документацією, керівництвом або рекомендаціями по установці обраного лічильника. Подібна документація, як правило, міститься на сайтах сервісів статистики, на сайтах розробників скриптів лічильників або в архівах завантажених дистрибутивів.
4
Проведіть підготовку і настройку лічильника для установки в блог. Якщо використовується сторонній сервіс, створіть акаунт на його сайті. Здійсніть необхідні настройки. Згенеруйте HTML-код для додавання счетчіка.Еслі збір статистики буде виконуватися скриптом, встановіть його на сервер. Розпакуйте архів дистрибутива на локальний диск. Вивантажите файли скрипта на сервер за допомогою FTP-клієнта. Відредагуйте конфігураційні файли, створіть базу даних, запустіть сценарій інсталяції, якщо це необхідно.
5
Вставте лічильник в блог. Відредагуйте шаблони сторінок ресурсу, додавши в них HTML-код, отриманий на сайті сервісу статистики, або код, приписуваний для додавання документацією обраного скрипта.
6
Протестуйте встановлений лічильник. Відкрийте в браузері кілька сторінок блогу. Переконайтеся в тому, що лічильник працює.
Зими все холодніше, а квартплата зростає не по днях, а по годинах. Установка всіляких лічильників може скоротити квартплату майже наполовину. Лічильник електроенергії є в кожній квартирі, це обов'язково. Саме за його свідченнями нараховується оплата за використану електроенергію. Лічильники гарячого і холодного водопостачання також можна встановити. І платити ви будете тільки за використану воду, а не за середніми тарифами. А ось з лічильником опалення справи йдуть складніше.
Інструкція
1
Тут може бути два варіанти: загальнобудинкових лічильник опалення або поквартирні лічильники. І ті й інші встановлюються тільки фахівцями.
2
Поквартирний лічильник ставиться там, де дозволяють це зробити технічні умови. А саме, якщо в квартирі горизонтальна розводка трубопроводу. Це означає, що у вашій квартирі має бути тільки дві труби опалення: що подає і зворотна. Всі радіатори опалювальної системи підключені послідовно між цих труб. Тоді установка лічильника опалення буде включати в себе наступні кроки.
3
Ви повинні піти у житлову організацію, що здійснює обслуговування вашого будинку, і написати заяву про бажання встановити лічильник опалення у власній квартирі.
4
Потім ви повинні отримати завдання на встановлення лічильника в квартирі в Міськенерго, яке здійснює подачу тепла у ваш будинок.
5
Далі слід замовити проект монтажу лічильника в спеціалізованій організації, що має на це ліцензію. Майте на увазі, все це буде коштувати грошей і часу.
6
Ось тепер ви можете купити лічильник в магазині. Його тип і конструкцію краще обговорити з майстром, який буде вам його встановлювати. Майстер теж повинен мати ліцензію на такі види робіт. Сам монтаж здійснюється швидко. Можливо, доведеться якийсь час чекати своєї черги.
7
Але це ще не кінець. Введення в експлуатацію лічильника тепла здійснюється тільки після його опломбування фахівцем з того ж Міськенерго, про що складається відповідний акт. Далі ви повинні підписати договір про поставку вам тепла по лічильнику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rcB_3jnaDxk
Зверніть увагу
При виборі лічильника поцікавтеся, через який час належить робити його перевірку. Це важливо, тому що теж коштує грошей.