Як зробити велику іграшку.

Напередодні новорічних свят магазини просто розриваються від величезної кількості іграшок, ялинкових прикрас на будь-який смак, навіть нетрадиційний. Але що може бути краще, ніж купити яскраву, ошатну іграшку або прикрасу на ялинку? Зробити це своїми руками!
Вам знадобиться
  • Зробити велику іграшку для ялинки (зірку) можна за 1-2 години. Для цього нам знадобиться: щільна кольоровий папір, олівець, клей ПВА або канцелярський, акварель, ножиці, і трохи вати з блискітками, для прикраси готової іграшки.
Інструкція
1
Для початку ми намічаємо олівчиком на папері корпус і каркас майбутньої нашої зірки і кріплення. Після цього акуратно вирізаємо все, що потрібно. Склеюємо клеєм в одне ціле заготовку самої зірки і кріплення, потім даємо склеєним заготівлях час підсохнути. Після повного висихання клею зірку можна розфарбувати за своїм розсудом. Червоний або золотистий кольори підійдуть для цього якнайкраще.
2
Після фарбування зірки і висихання фарби приступаємо до прикраси нашої іграшки. Рекомендуємо зупинити свій вибір саме на блискітках і ваті, оскільки їх поєднання створить ефект сніжної поверхні.
3
Строго по контуру зірку оклеиваем ватою. Головне, щоб все було рівномірно і акуратно, проступания клею на поверхні строго не рекомендується, інакше вата від клею втратить свою пухнастість. Після всього цього обсипає блискітками вийшла іграшку, щоб надати ефект закінченості «снігового» шару. Тільки не захоплюйтеся сильно - переборщивши з блискітками, ви не отримаєте бажаного ефекту.
Корисна порада
Таким чином, витративши небагато часу, ви зможете отримати чимало позитивних емоцій і створіть своїми руками щось красиве і корисне для прикраси новорічної ялинки. Творчих успіхів вам!