Як зняти макроси.

Якщо ви часто працюєте з додатком Microsoft Office, то вам неодноразово доводиться виконувати одні й ті ж дії, наприклад, форматування тексту в документі або копіювання. Тоді ви повинні знати, що таке макроси і як з їх допомогою можна автоматизувати більшість рутинних операцій. Але в теж час макроси є програмами, тому потенційно вони небезпечні. Наприклад, хтось може вписати в документ макрос, який при його відкритті заразить комп'ютер вірусом.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - Microsoft Office 2007.
Інструкція
1
Звичайно, макроси значно полегшують роботу в Microsoft Office. Але тим не менше, якщо ви використовуєте їх, завжди є ризик отримати шкідливу програму. Особливо якщо вам часто доводиться відкривати документи з неперевірених джерел. В таких випадках макроси краще відключити або хоча б налаштувати систему таким чином, щоб зробити роботу з ними максимально безпечною.
2
Далі буде розглянута процедура зняття макросів на прикладі Microsoft Office 2007. Запустіть програму Microsoft Office (Word, Excel). Вибрати потрібно той розділ, макроси з документів якого будуть зняті. Якщо ви зніміть макроси з документів Word, вони як і раніше будуть включені в документах Excel. Натисніть на кнопку Office, яка знаходиться зверху в лівому куті вікна програми. Потім знизу з правого боку вікна виберіть рядок «Параметри».
3
У виниклому вікні виберіть параметр «Центр управління безпекою». Потім у правому нижньому куті вікна виберіть рядок "Параметри", після цього - компонент «Параметри макросів». Тепер відзначте пункт, який вам найбільше підходить.
4
Якщо ви клікніть по параметру «Відключити без повідомлень», то будуть відключені повністю всі макроси, незалежно від цифрового підпису, сертифікату. Виберіть цей параметр, якщо у вас немає довіри до макросам. Параметр «Відключити з повідомленням» працює за замовчуванням. При появі макросу буде показано діалогове вікно, в якому ви або його включите, або відмовитеся від нього.
5
Параметр «Вимкнути всі, крім макросів з цифровим підписом» означає, що якщо макрос не має надійної цифрового підпису, він будуть автоматично відключений. Якщо цифровий підпис буде присутній, то з'явиться вікно, в якому ви зможете або включити макрос, або його відхилити. Останній пункт - це «Включити все». Краще не вибирати цей параметр, якщо не впевнені в джерелах макросів, так як ризикуєте виходом з ладу операційної системи.