Як побачити ntfs.

Робота з персональним комп'ютером, а зокрема з файловою системою ntfs, передбачає використання доступів до даних файлів. Головне - знати, що необхідно для їх читання і запису, а також яке програмне забезпечення використовувати для цих цілей.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - плагін до TotalCommander;
  • - драйвера для файлової системи ntfs, NTFS for Windows 98 pro або додаток NTFS for DOS Pro.
Інструкція
1
Усі дані файлова система ntfs зберігає у вигляді секторів, їх розмір не надто великий, тому при читанні вони передаються в незмінному вигляді (без обробки). На розшифровку стислих документів системи ntfs йде трохи більше часу і ресурсів процесора. Але тим не менше, в основному швидкість роботи навіть при таких випадках незмінна і не займає надто багато часу.
2
Щоб ідентифікувати на диску той чи інший елемент файлу відбувається відмінно від досить популярної системи FAT32. Але вибирати, яка з систем краще, може тільки сам користувач, виходячи з особистих переваг. Можливість пошуку файлів і безпосередній доступ до нього дозволить підвищити швидкість роботи з інформацією і визначити, наскільки ntfs вразлива від фрагментації файлів.
3
За рахунок того, що всі дані в файлової системі ntfs зберігаються в кількох записах, досить компактних, їх пошук здійснюється дуже просто і швидко. Головне, щоб інформація була не надто велика, інакше всі її фрагменти будуть розкидані, а процес їх читання значно уповільнений.
4
Щоб побачити ntfs, вам потрібно виконати одну з декількох простих дій (на вибір), які значно полегшать завдання: - встановіть з офіційного сайту Total Commander, за допомогою якого можна буде без проблем переглядати файли ntfs; - завантажте на свій персональний комп'ютер драйвера для ntfs. Після цього встановіть їх на свій ПК; - запишіть дискету (або флешку) за допомогою програмного забезпечення NTFS for DOS Pro. Тепер використовуйте її, завантаживши на свій комп'ютер; - використовуєте утиліту NTFS for Windows 98 pro, яка є безпосереднім аналогом додатка NTFS for DOS Pro.
5
Велика частина необхідного софта є платною. Безкоштовні програми не рекомендують використовувати не тільки виробники, а й самі користувачі, тому безкоштовні утиліти не завжди дають бажаний результат.