Як зробити гламурний макіяж.

Гламур в перекладі означає "шарм" і "чарівництво", тому гламурний макіяж повинен бути привабливим і чарівним. Навчитися наносити такий мейк-ап не дуже складно, треба просто підібрати ті прийоми в макіяжі, які підходять саме вам.
Інструкція
1
Перед тим, як наносити косметичні засоби, очистіть обличчя за допомогою рідкого мила, в складі якого немає шкідливих інгредієнтів. Візьміть махровий рушник і розітріть злегка особа.
2
Придбайте якісний тональний крем. Пам'ятайте, що правильна тональна основа не може коштувати дешево, зупиніть свій вибір на косметиці відомих виробників. Видавіть трохи крему і нанесіть його на шкіру обличчя, починаючи з чола і рухаючись до шиї.
3
Після нанесення тонального крему переходите до пудрі. Використовуйте натуральні тони, найбільш близькі до кольору вашої шкіри.
4
Сяюча шкіра є модною тенденцією сезону. Щоб додати сяйва, треба скористатися спеціальною пудрою, яку наносять на лоб, під брови, на вилиці і на підборіддя. Щоки і повіки відтіняють бронзовими рум'янами і коричневими тінями, а вилиці і перенісся - рожевими рум'янами.
5
За допомогою темного олівця растушуйте повіки, при бажанні виділіть внутрішні куточки очей, при цьому не забуваючи розтушовувати кордону. Стрілки є важливим елементом в гламурному макіяжі. Сміливо експериментуйте з ними, спробуйте різні розміри, довжину, колір і вигин. Нафарбуйте вії, а ще краще спробуйте використати накладної варіант - гламурний макіяж не обходиться без деякого епатажу.
6
Вибирайте тіні сріблястого або золотистого кольору, вони найбільше підійдуть для вечірок. Тим, хто хоче візуально збільшити розмір очей, треба нанести сріблясті тіні на верхню повіку, розтушувавши у напрямку до краю брови. Використовуючи сріблястий тон, підкресліть внутрішні куточки очі.
7
Нанесення помади стане останнім етапом перетворення на гламурну дівчину. Візьміть спеціальний олівець і окресліть контур губ. Сьогодні найбільш популярним вважається блідо і яскраво-рожева помада або блиск для губ. Нанесіть рівномірно помаду на губи, після чого видаліть серветкою надлишки.