Як зробити заячі вуха. заячі вуха зробити з паперу на голову.

Одним з головних героїв карнавалу є, звичайно, зайчик. Заячі костюми роблять по-різному. Можна взяти готові шорти і хутряну жилетку або флісовий комбінезон. Можна просто надіти повсякденний одяг, відповідну до образу. Але образ зайця буде не повним без традиційних заячих вушок.
Інструкція
1
Зробити вуха зайця можна, вирізавши основу з картону, щоб вона потім закріплювалася на голові за допомогою гумки. Потім вирізаємо з картону вушка по макету. Все це обшивають білою тканиною і готово. За бажанням можна мішуру пришити для краси.
2
Можна зробити вушка з шапочкою: шукаємо викрійку дитячого чепчика, бейсболки або капюшона і вшивають готові вушка в шви убору. Щоб вушка підняти, можна використовувати жорсткий дублюючий матеріал з прокладкою з щільної тканини. Робимо це в тому місці, в якому буде пришито вухо. Щоб довгі вуха звисали наполовину, їх потрібно зашити трубочкою в нижню частину на третину довжини. Потім пришиваємо вуха і все.
3
Третій спосіб - зробити вушка з обідка для волосся, картону або щільного паперу, клею, мішури і блискіток. З картону вуха вирізаємо і кріпимо на ободок. Після чого фарбуємо їх, обклеюємо блискітками і мішурою і даємо підсохнути.
4
І останній спосіб - каркас вушок робимо з дроту. Шиємо вуха з якої-небудь пухнастою, хутряної тканини і одягаємо їх на каркас. Обробити можете вуха самі, за смаком. Чим такі вушка зручні - вони не падають і їм можна надати будь-яку зручну форму, дріт в цьому допоможе.