Як запаяти срібний ланцюжок.

Срібна ланцюжок - прекрасна прикраса багатьох жінок і чоловіків. Виникають ситуації, коли улюблену ланцюжок потрібно відновити після розриву. Як бути в цій ситуації і до кого звернутися?
Інструкція
1
Зверніться до ювеліра, і він запаяних срібний ланцюжок за кілька хвилин, якщо буде вільний. Вартість такого задоволення невисока, проте, багато ювелірів відмовляються братися за дану роботу. Пояснюється це невисокою оплатою їх праці за Запевняю срібних виробів. Обсяг робіт рівносильний процедурі запаювання золота.
2
Спаяти ланцюг самостійно, якщо вона не філігранна. Для цього буде потрібно звичайний паяльник і олово. Для обробки знадобиться флюс і надфіль.
3
Прогрейте дуже добре спаюється деталі ланцюжка. Візьміть тонкозаточенное жало паяльника і срібний припій марки ПСР2,5 або ПСР2. Це тугоплавкі припої, працюючі при температурі нагріву від 240 градусів. Для того щоб затиснути і тримати деталі, використовуйте монтажний пінцет.
4
Відмийте від флюсу запаяне місце за допомогою спирту. Після цієї процедури не буде видно, що срібний ланцюжок була запаяна. Описаний спосіб відноситься до найбільш простим і недорогим.
5
Використовуйте СМД пайку, якщо ви готові до певних витрат. Пайка деталей срібного ланцюжка виробляється полуавтоматами або автоматами за допомогою паяльних пластів з підвищеним вмістом срібла.
6
Нанесіть необхідну кількість пасти на заздалегідь підготовлену поверхню деталей ланцюжка, які потрібно спаяти. Розігрійте промисловим феном місце майбутньої спайки до зазначеної в інструкції по використанню пасти температури.
7
Пам'ятайте, що повітряний потік слід відрегулювати, щоб не здути пасту з вироби. Пасту для запаювання срібного ланцюжка можна купити у ювеліра, оскільки приватним особам її не продають.
8
Звертайтеся до ювеліра обов'язково, якщо у вашій ланцюжку присутствую камені. Самостійне запаювання може привести до їх пошкодження. Витримують температуру пайки тільки високоякісні діаманти, рубіни і сапфіри, а також багато синтетичні камені (фіаніти, наприклад).