Як зняти головку Epson r270.

Буває так, що після тривалої бездіяльності струменевий принтер, замість того щоб почати друк, моргає усіма лампочками відразу і папір приймати не хоче. Техніка таким чином сигналізує про те, що пора міняти друкувальну голівку.
Вам знадобиться
  • - Принтер Epson r270;
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
По-перше, зніміть лоток для паперу, кришка при цьому, вам не завадить. Розстебніть засувку, притискаючи її великим пальцем, іншою рукою притягніть лоток до себе.
2
По-друге, демонтуйте фальш-панелі. Викриття шурупи і зніміть їх. Під шурупами теж є засувки, трохи натисніть на них, пластмаса прогнеться. Тримайтеся за край боковини і зсувайте панель у напрямку від себе. Для зняття панелі з іншого боку виконуйте аналогічні дії.
3
Далі ви побачите рамку USB, яка теж підлягає демонтажу. Щоб зняти рамку, потягніть її вгору і одночасно тому. Під рамкою знаходяться шурупи, що фіксують корпус. Шурупів два, вони є з обох сторін принтера і знаходяться ззаду. Викриття шурупи і зніміть верхню частину корпусу. Шурупи фіксують засувки, посуньте їх двома руками одночасно. Натисніть на корпус по краях і потягніть пластмасу. Як тільки корпус зрушиться, зніміть кришку принтера по напряму вгору.
4
Демонтуйте вузли каретки. Для початку, розблокуйте її. Усередині принтера, в самому далекому лівому куті є велика біла шестерня. Акуратно обертайте цю шестерню руками, врахуйте, процедура повинна проводитися на вимкненому принтері. Перед вимиканням принтера перевірте, місцезнаходження каретки - вона повинна бути засунута на парковку.
5
Далі відключіть всі видимі електричні шлейфи, зніміть запобіжні пластини - вони знаходяться з зовнішньої і внутрішньої сторони каретки. Зніміть контактний блок чіпів. Для цього виведіть каретку до упору вправо, вставте викрутку, одночасно натискаючи на засувку. Підніміть контактний блок чіпів вгору і зніміть праву його частину.
6
Пересуньте каретку до упору вліво. Зніміть контактний блок чіпів з лівого боку аналогічно правому.Перед вами друкуюча головка. Отвинтите болтики, їх має бути три штуки. Вийміть шлейфи з конекторів і зніміть друкувальну голівку.
Зверніть увагу
Якщо принтер перестав виводити один з кольорів, перевірте наявність чорнила в картриджах. Почистіть картриджі, якщо фарба в них виявилася цілою.
Корисна порада
Щоб струменевий принтер прослужив довго, пропускайте час від часу пару аркушів тексту, навіть якщо він вам не потрібен. Ви уникнете повне висихання голівки.