Як зробити з бісером браслет. Як закріпити гумку на браслеті з бісеру.

Виробництво бісеру в Росії першим налагодив ще Ломоносов. Щоб переконати уряд запустити виробництво, вчений і поет написав віршоване «Лист про користь скла». Через сотні років бісер втратив статус дивини, але популярністю прикраси з нього користуються дотепер.
Вам знадобиться
  • Бісер, волосінь/гумка
Інструкція
1
Для браслета з бісеру, який буде суцільним, без застібки, візьміть спеціальну тонку гумку - вона продається мотками в магазинах товарів для рукоділля. Якщо ви плануєте використовувати застібку, можна взяти для плетіння волосінь. Простежте, щоб її діаметр дозволяв просмикувати її в бісеринку 2-3 рази. Волосінь або гумка повинна бути досить довгою, але не настільки, щоб ви в ній плуталися, бо додавати її в процесі роботи все одно доведеться.
2
Закріпіть першу намистину на волосіні за допомогою вузлика. Наберіть на нитку непарна кількість бісеринок. Їх точна кількість залежить від того, якої ширини ви хочете зробити браслет.
3
Просмикніть кінець нитки в третю скраю бісеринку. Надіньте на нитку одну намистину, просмикніть кінець нитки в намистину першого ряду, пропустивши одну.
4
Сплетіть необхідну кількість рядів, додаючи по одній бісеринці і продевая лісочку (через одну) в намистини з попереднього ряду.
5
Якщо ви плели браслет на гумці, скріпіть його краю, продевая кінець нитки по черзі в намистини правого і лівого боку браслета, пропускаючи одну бусіну.Еслі браслет на волосіні, прикріпіть до нього спеціальні застібки для біжутерії або просмикніть між намистинами стрічку по принципу шнурівки.
Корисна порада
На такому браслеті можна «набрати» найрізноманітніші візерунки, використовуючи бісер різного кольору, форми й різного ступеня прозорості. Щоб не заплутатися, накресліть на папері схему (бісеринки розташовуються в шаховому порядку) і розфарбуйте.