Як сушити горіхи.

Займатися збором горіхів - незрівняне задоволення. Горіхи багаті білками, жирами, вуглеводами і вітамінами. Ці продукти використовують для приготування різних страв, а також численних десертів. Перед зберіганням горіхи необхідно ретельно висушити, щоб не зіпсувався їх зовнішній вигляд, і смакові якості не втратили свої властивості.
Інструкція
1
Зібрати горіхи самостійно або купити в магазині - справа суто індивідуальна, відмінність тільки в якості самих плодів. При самостійному зборі зверніть увагу на стиглість плодів. Якщо зібрати тільки зелені горіхи, то висушити і зберегти на тривалий термін не вдасться. Зелені горіхи годяться тільки для приготування компотів та варення.
2
Коли горіхи куплені або зібрані, підготуйте їх до сушіння. Звільніть ядра від шкаралупи, якщо це необхідно. Для цих цілей скористайтеся невеликим молоточком і ударяйте по шкаралупі акуратно, щоб не пошкодити саме ядро.
3
Горіхи, завдяки вмісту в них білків і жирів, здатні добре просушитися і в грубці і в спеціальному сушильному комбайні, вони також витримають звичайну жарку на сковороді. При сушінні горіхів в комбайні, приготуйте ядра без шкаралупи. Горіхи в шкаралупі сушаться при температурі 120 градусів в печі. Кількість вологи в таких горіхах з-за великого вмісту білка вміститься небагато, але навіть це не здатне скоротити час сушіння. При відсутності умов для сушки горіхів в комбайні, скористайтеся найпростішим способом: викладіть горіхи на розселення тенті під сонцем і вітром. Головне, щоб не потрапляла волога, інакше горіхи НЕ просушать і зіпсуються візуально.
4
Час піджарки горіхів без шкарлупи на сковороді 3-5 хвилин. У сушильному комбайні без шкаралупи горіхи сушіть протягом 5-6 годин. Для сушіння в грубці приготуйте сито, його слід встановити на гарячі цеглини. Тільки після згоряння всіх дров приступайте до сушіння горіхів. На вході заслінку не закривайте його, це робиться для того, щоб сушка відбувалася при одночасному з'єднанні пари і повітря.
5
Час піджарки горіхів без шкарлупи на сковороді 3-5 хвилин. У сушильному комбайні горіхи в такому ж вигляді сушать протягом 5-6 годин. Короткочасне сильне нагрівання не зруйнує біологічно активні речовини в складі горіхів, ніж середня температура при тривалому нагріванні.
Зверніть увагу
Під час підсушування горіхів в печі посилюється аромат самих горіхів, постійно стежте за плодами під час смаження, інакше вони можуть підгоріти.
Корисна порада
Купуючи горіхи в магазині, вибирайте цільні плоди без ушкоджень, інакше їх смак поступово стане гірким (як згіркле масло). Уникайте цвілевих плодів, вони можуть викликати важкі заболеванія.Храніте горіхи в холодильнику в герметично закритому посуді.