Як розважити дитину.

Гра - це те, що діти люблять більше всього на світі. Зовсім малюки пізнають світ переважно через ігри. Це значить, що всі розвиваючі підприємства для дітей повинні подаватися в ігровій формі.
Інструкція
1
Влітку дитина сам може знайти собі відповідне заняття. Крім того, дитину постарше можна відправити в оздоровчий табір, він там не скучить. А ось молодших доводиться брати з собою на природу. У лісі багато «інструментів» для дитячої творчості: шишки, жолуді, гілочки та інше. Набрані листя можна засушити, а дитина сама листочки в книгу покладе. Палички, шишки, жолуді можна покласти в сухе місце до осені.
2
Настане осінь - діставайте книги, з забутими було листочками, і коробку з лісовими «багатствами». Листочки можна не тільки сушити для гербарію, з них можна робити найкрасивіші картини. А з усього іншого можна виготовити фігурки звірів, людей і все, на що вистачить фантазії. А пластилін допоможе скріплювати «запчастини». Ці корисні заняття не тільки захоплюють дитини, а й розвивають дрібну моторику його рук. А це корисно для мозку і організму вцілому.
3
Не забувайте про дітей, виконуючи домашні справи. Вони тільки й чекають, коли мами чи тата покличуть їх допомагати по господарству. Дитина буде на виду і розважиться на славу, та й допоможе.
4
Щоб вихідні не ставали простим сидінням вдома, вибирайтеся частіше парки розваг для всієї родини, в кіно або в театри - і дітям буде цікаво, і долучіть їх поступово до культури. А в парках розваг існує безліч всіляких кафе з ігровою кімнатою. Батьки зможуть пообідати (повечеряти) в спокійній обстановці, а діти гратимуть між собою під наглядом гувернерів і аніматорів.
Корисна порада
У вас «на носі» сімейне свято? Не забудьте про те, як діти будуть розважатися, адже зазвичай вони носяться між столів і заважають дорослим. Поставте для діточок окремий стіл зі своїми стравами, а також по можливості найміть людей, які за дітьми простежать.