Як зарядити газову запальничку.

Перша газова запальничка з'явилася в Парижі в 1947 році. Звичайний гніт був замінений на особливий клапан, бензин - на газ. Такому нововведенню дуже зраділи любителі сигар, переставши відчувати їдкий запах бензину. Газові запальнички багаторазового використання хороші як подарунковий варіант, а також зручні у використанні, але мають деякі особливості заправки.
Вам знадобиться
  • газовий балончик для заправки запальничок, перехідники.
Інструкція
1
Для того щоб заправити багаторазову запальничку газом, спочатку слід подбати про безпеку даного заходу. Переконайтеся, що поруч немає відкритого вогню, наприклад, на газовій плиті; немає розпечених предметів, таких як опалювальні прилади з ниткою розжарювання, включена електрична плитка. Ні в якому разі не паліть у цей час і не заправляйте запальничку поруч з іншими курцями в цей момент людьми.
2
Відмінний спосіб заправки полягає в наступному: коли запальничка зовсім перестала видавати полум'я, відкрийте випускний клапан на максимум, потримайте його натиснутим 3-5 хвилин, одночасно вдавивши впускний клапан пишучим кінцем кулькової ручки. Залишки газу вийшли б і раніше, але не повністю - нагрів запальнички в руці дає кращий результат. Загорніть впускний клапан знову, наскільки це можливо і залиште запальничку остигати хвилин на 10-15.
3
Поки запальничка остигає до кімнатної температури, потримайте газовий балончик в руках з тією ж метою. Зазвичай в комплекті з балоном продається набір з шести перехідників, один з яких підбирається до клапана запальнички дослідним шляхом: він щільно входить в приймач клапана і не пропускає газ назовні. Надіньте підходящий перехідник на штуцер балончика і енергійно струсіть кілька разів.
4
Візьміть запальничку вгору впускним клапаном; перевірте, чи не натиснута Чи клавіша подачі газу; якщо не мається кришки, зверху вставте перехідник балончика в гніздо для заправки. За 10-15 секунд натисніть верхньої рукою два або три рази, що не висмикуючи до кінця перехідник з клапана. Повторіть цю операцію ще кілька разів.
5
Потім залиште запальничку на кілька хвилин, поки газ в ній не нагріється. Після цього відкрийте подачу газу посильніше, запаліть на кілька секунд вогонь (будьте обережні - полум'я вийде високим) - цим дією Проді сопло від нагару. Зменшіть подачу газу до більш безпечною. Тепер запальничкою можна користуватися.