Як виправити дрібний шрифт. сторінки в інтернеті дрібним шрифтом.

Якщо раптово шрифт відкритої в браузері веб-сторінки раптом стає дуже дрібним, то приводу впадати у відчай ще немає. Швидше за все, це не результат виходу з ладу будь-якого пристрою в комп'ютері або моніторі і не неполадки в операційній системі. Найбільш ймовірна причина - ви випадково натиснули поєднання кнопок на клавіатурі, на мишці або обох відразу, яке в браузері призначене команді зменшення масштабу. Повернути нормальні розміри сторінок, включаючи і розміри шрифтів, складності не представляє.
Інструкція
1
Розкрийте в меню браузера розділ «Вид», якщо цей браузер - Internet Explorer. У підрозділі «Розмір шрифту» виберіть будь-який з п'яти фіксованих варіантів масштабування.
2
У браузері Opera перейдіть в меню в розділ «Сторінка», а потім в підрозділ «Масштаб». Виберіть один з семи поміщених туди процентних варіантів масштабу. Крім того, в цьому підрозділі є команди зменшення та збільшення розмірів шрифту і всього вмісту сторінок на десять відсотків і на сто відсотків.
3
У меню браузера Mozilla Firefox розкрийте розділ «Вид» і перейдіть в підрозділ «Масштаб». Якщо збільшити потрібно тільки розмір шрифту, то поставте відмітку напроти пункту «Тільки текст». У цьому ж розділі є ще три рядки, один з яких встановлює звичайний (100%) розмір шрифтів, а дві інші призначені для збільшення та зменшення його розмірів.
4
При використанні браузера Google Chrome клацніть в правому верхньому куті вікна піктограму з зображенням гайкового ключа і в меню клацанням виберіть значок плюса навпроти напису «Масштаб», щоб збільшити розмір шрифту. Рядок для зменшення розмірів (зі знаком мінуса) теж є в меню.
5
Якщо ви користуєтеся браузером Apple Safari, то розкрийте в меню розділ «Вид» і виберіть пункт «Змінити тільки масштаб тексту», якщо треба збільшувати тільки шрифт. У цьому розділі для збільшення розмірів призначений пункт «Збільшити масштаб». Пункт «Зменшити масштаб» тут теж є.
6
У будь-якому з перерахованих браузерів для збільшення розмірів шрифтів можна використовувати поєднання клавіші ctrl з клавішею «плюс» на додатковій (цифровий) клавіатурі. При клавіші ctrl можна і коліщатко миші використовувати для зміни розмірів шрифтів.