Як відключити мелодію замість гудків.

Якщо ви з матеріальних чи інших міркувань вирішили відключити послугу «Мелодія замість гудків», то зробити це можна прямо зі свого телефону. При цьому, звичайно, варто враховувати, що у різних операторів стільникового зв'язку ця послуга відключається по-різному.
Інструкція
1
Якщо ви абонент МТС »і хочете відключити послугу GOOD'OK, наберіть на своєму телефоні * 111 * 29 # і натисніть на клавішу виклику. Після цього послуга буде деактивовано. Якщо ви підключені до сервісу «Мобільний помічник», послугу можна відключити, набравши номер 11 і пославши виклик. У разі якщо ви є клієнтом послуги «Інтернет-помічник», ви можете це зробити, зайшовши на сайт МТС - www.mts.ru. Наберіть запит, введіть код і деактивуйте послугу. Відключення послуги надається безкоштовно. Всі мелодії і настройки видаляються теж.
2
Якщо ваш телефон підключений до Мегафону, послугу «Заміни гудок» ви також можете замінити різними способами: - зателефонувавши зі свого телефону за номером 0770. Зверніть увагу: необхідно, щоб ваш телефон працював в тональному режимі, так як 0770 - це голосове меню, і вам доведеться слідувати підказкам автоінформатора; - набравши на телефоні * 111 * 29 # і пославши виклик; - зайшовши в інтернет і скориставшись інтерфейсом «Реєстрація» на сторінці nw.zamenigoodok.megafon.ru; - зайшовши в інтернет і скориставшись системою «Сервіс-Гід», зареєструвавшись на сайті https://sg.megafonural.ru; - відправивши смс-повідомлення з цифрою 1 на номер 0770.Стоіт відзначити, що і у даного стільникового оператора відключення подібної послуги безкоштовно.
3
Якщо ви користуєтеся послугами Білайн, то навіть у тому випадку, якщо ви вирішили відключити сервіс «Мелодія замість гудків», всі налаштування і вибрані вами мелодії будуть зберігатися, очікуючи вас протягом 30 днів. Наберіть на телефоні короткий номер 0770 і пошліть виклик. Послуга буде деактивовано. Користуватися паролем, наявним у вас, не потрібно. Якщо ж ви не змогли відключити цю послугу самостійно, зателефонуйте за номером 0611 і попросіть оператора відключити сервіс «Мелодія замість гудків» вручну.
Сучасна стільниковий зв'язок не стоїть на місці і пропонує своїм абонентам все нові і нові послуги. Однією з таких є Goodok: коли ви кому-небудь дзвоніть, замість телефонних гудків чуєте замовлену абонентом музичну композицію. Відмовитися від платного музичного супроводу і повернутися до звичайних гудкам на своєму телефоні достатньо просто. Вам треба всього лише відключити цю опцію.
Вам знадобиться
  • стільниковий телефон
Інструкція
1
Послуга Goodok надається різними операторами, і механізми її підключення і відключення у кожного з них свой.Еслі ви абонент мережі МТС, то, щоб відключити Goodok, наберіть * 111 * 29 #, після чого натисніть клавішу виклику. Відключення «Гудка» можливо і іншим способом. Наберіть 0890 і дочекайтеся відповіді оператором. Варіант третій: зайдіть на офіційний сайт МТС в розділ «додавання/видалення послуг».
2
Якщо ви абонент мережі Білайн, то дійте наступним чином. Наберіть номер 0770, після чого дотримуйтесь інструкцій електронного помічника. Варіант другий: отримаєте пароль, набравши попередньо номер * 110 * 9 # - виклик, після чого зайдіть на офіційний сайт компанії в «особистий кабінет» - тепер можна відключати!
3
У абонентів компанії Мегафон дана послуга отримала назву «Заміни гудок». Щоб відключити її, наберіть на своєму мобільному 0550, потім, слідуючи інструкціям, тисніть: 4-4-2-1. Після цього послуга буде відключена. Деякі абоненти Мегафон, підключаючи послугу «Калейдоскоп» і активуючи сім-карту, паралельно підключають і «Заміни гудок», що часто відбувається без їх відома. Якщо це ваш випадок, то для відключення «Гудка» від'єднайте та «Калейдоскоп». Щоб зробити це, зайдіть в меню мобільного телефону в розділ MegaFonPRO. Натисніть на «Калейдоскоп», перейдіть в «настройки», після чого встановіть параметр «вимкнути» для значення «мовлення».
4
Абонентам Теле2 відключити дану послугу найпростіше. Наберіть безкоштовну команду * 115 * 0 #, і «Гудок» буде вимкнено. Після відключення всі наявні на акаунті абонента мелодії будуть зберігатися протягом 60 днів, якщо ви приймете рішення про повторне підключення послуги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BcMud8ZkBS4
Корисна порада
Вартість відключення «Goodok» у кожного оператора індивідуальна. Цю інформацію ви отримаєте, зв'язавшись з фахівцем вашого стільникового оператора.