Як вибрати електронне піаніно.

Електронне піаніно або цифрове має ряд незаперечних переваг перед звичайним. Найперше - це звичайно габарити. Всі, у кого було звичайне піаніно пам'ятають, які складнощі викликає транспортування піаніно з однієї квартири в одному. Одні муки. У цифрового піаніно компактний розмір і невелика вага. Але це не єдина перевага електронного піаніно. Якщо ви зробили вибір на користь цифрової версії піаніно, тоді кілька порад по його покупці вам не зашкодять.
Інструкція
1
Зверніть увагу на клавіатуру розглянутій моделі. В прогресивних клавіатурах вага клавіш зменшується зліва направо, тобто у високих нот буде найменша вага. Це своєрідний реверанс в сторону класичного піаніно з боку розробників, адже там теж басовий молоточок важче, і для вилучення низького звуку потрібно більше зусилля. Однак, якщо ви звикли до звичайних клавішах, то майте на увазі, що у цифрового піаніно клавіатура більш чутлива.
2
Найголовніша частина електронного інструменту - це звуковий генератор, який і створює певний звук при натисканні клавіш або кнопок. На даний момент поліфонія з 128 звуків - це вже норма. Кількість тонів, які може створювати генератор звуків - це кількість інструментів, чиї звуки може імітувати електронне піаніно. Зазвичай в нього вбудовані звуки самого піаніно, органу, хору скрипок, клавесина і різні комбінації цих інструментів один з одним.
3
Додаткові ефекти. Ці ефекти дозволяють додати звуку різне звучання в різних середовищах. Простіше сказати, ви можете налаштувати звучання в великому залі, в маленькій кімнаті і так далі. Називається цей ефект ревербаціей. Може бути присутнім і ще один ефект. Це CHORUS. Він подвоює звучання одного інструмента, в результаті чого він звучить яскравіше. В електронне піаніно вбудований і метроном. Діє він так само, як механічний, тобто його основне завдання - відбивати такт. Деякі моделі дозволяють міняти його гучність.
4
Можливість записати зіграну мелодію дуже важлива, тому моделі з вбудованим рекордером переважніше. Записавши і прослухавши, ви зможете зрозуміти, де ви здійснюєте помилки. Більшість електронних піаніно мають до 3 доріжок, але деякі моделі оснащуються 99 доріжками.
5
Чим могутніше вбудована акустика - тим краще, правда дуже потужна техніка і коштує не дешево. У більш дорогих моделях акустику вбудовують і в верхню і в нижню і в передню панель. У дешевих акустика є як правило тільки на верхній частині.
6
Зверніть увагу і на можливість підключати до піаніно різні пристрої. Мають бути отвори мінімум для двох навушників (щоб і вчитель і вихованець могли нікому не заважаючи займатися), роз'єми MIDI IN/OUT дозволяють підключати два піаніно. Роз'єми USB дозволяють під'єднувати електронне піаніно до комп'ютера, а до піаніно підключати флешки.
Зверніть увагу
Будь-який поважаючий музикант знає: щоб зіграти добре, одних навичок і таланту мало. Якість того, що Ви зіграли - це не тільки результат обдарованості і працьовитості, а й можливостей музичного інструменту. Як вибрати для себе клавішний інструмент? Електронні клавішні інструменти можна розділити на 2 великі категорії - синтезатори та цифрові піаніно.
Корисна порада
Одного разу задумавшись про покупку піаніно, фортепіано чи іншого клавішного інструменту, ви розумієте, що вам належить розглядати найрізноманітніші варіанти і оцінювати на свій смак достатня кількість інструментів. Серед усіх клавішних інструментів особливо виділяється цифрове (або електронне) піаніно. Можна сказати, що це сучасна альтернатива класичному акустичному піаніно, адаптована до стилю життя сучасної людини.
Цифрове фортепіано має низку незаперечних переваг перед акустичним. Його не треба налаштовувати, воно більш компактно, має здатність до відтворення зіграного, має вбудовані метроном і навушники.
Інструкція
1
Цифрові фортепіано діляться на дві категорії: компактні та кабінетні. Вибираючи інструмент, подумайте, для яких цілей ви його купуєте і якою кімнаті він стоятиме. Компактні призначені для концертної діяльності, вони легше за вагою і значно менше за розміром. Кабінетні навіть зовні імітують акустичні піаніно, їх звучання буває більш природним, схожим з традиційним інструментом.
2
Практично всі електронні піаніно мають клавіатури, як у акустичних моделей. Вони складаються з 88 клавіш, що дозволяє без проблем розучувати фортепіанні твори. При покупці цифрового піаніно зверніть увагу на кількість клавіш і звучання інструменту. Воно повинно бути максимально наближене до акустичного. Обов'язково поцікавтеся, чи випускає ця марка висококласні акустичні моделі. Це важливо, тому що якщо виробник не виготовляє інструменти з високим рівнем якості, то у нього, швидше за все, технології виробництва цифрових піаніно на низькому рівні.
3
Зверніть увагу на інструменти з молоточковою механікою. Такі електро фортепіано дають повне тактильне відчуття гри на звичайному піаніно і дозволяють відпрацьовувати швидкі натискання клавіш без всякого переривання звучання.
4
Вибираючи цифрове фортепіано , уважно вивчіть звуковий процесор і поліфонію. Її характеризує кількість одночасно виробляють інструментом звуків. Випускаються моделі з діапазонами голосної поліфонії від 32 до 256. Дорогі електро фортепіано випускаються з великою кількістю голосів і кращої чистотою звуку, але можна знайти бюджетні моделі з досить високою, 128-нотною, поліфонією.
5
Розгляньте зовнішній вигляд цифрового фортепіано . Майте на увазі, що відшарування шпону або його набухання кажуть про неправильне зберігання інструменту, фабричному шлюбі або попаданні в піаніно вологи. Купувати електронне фортепіано з дефектами не варто, навіть якщо ціна на нього значно знижена.
Зверніть увагу
У цифрових фортепіано сильно виражено співвідношення ціна-якість. Чим дорожче інструмент, тим більш висококласним він є.