Як отримати доступ до системних папок.

«Системними» називаються ті папки, які містять файли, використовувані різними компонентами операційної системи комп'ютера. Ці папки створюються в процесі інсталяції ОС і не можуть бути видалені користувачем. Для обмеження доступу до файлів операційної системи вміст системних каталогів за замовчуванням не відображається менеджером файлів ОС Windows. Однак цю установку неважко змінити.
Інструкція
1
Запустіть файл-мененджер Windows, натиснувши призначене цієї операції поєднання гарячих клавіш win + e. Це не єдиний спосіб - можна, наприклад, двічі клацнути ярлик «Мій комп'ютер», розміщений на робочому столі, або вибрати пункт «Комп'ютер» в головному меню на кнопці «Пуск».
2
Якщо ви працюєте з комп'ютером, використовуючи ОС Windows 7 або Windows Vista, то в лівій частині вікна Провідника повинні знайти кнопку "Упорядкувати". Клацання по ній розкриває список, в якому потрібно вибрати пункт «Параметри папок». В результаті цієї дії відкриється окреме вікно утиліти, призначеної для зміни поточних налаштувань каталогів.
3
При використанні ОС Windows XP у відкритому вікні Провідника розкрийте в меню розділ «Сервіс». У ньому пункт, що запускає таку ж утиліту, названий трохи інакше - «Властивості папки». Виберіть цей пункт, а подальші дії будуть збігатися у всіх трьох перерахованих версіях Microsoft Windows.
4
Знайдіть список «Додаткові параметри», який поміщений на вкладку «Вид» вікна налаштувань властивостей папки. У переліку додаткових налаштувань відшукайте рядок з текстом «Приховувати захищені системні файли (рекомендовано)» і приберіть позначку в вміщеному в цей рядок чекбоксі. Потім знайдіть чекбокс, поміщений в рядок з текстом «Приховані файли і папки» і поставте в ньому відмітку.
5
Клацанням по кнопці «ОК» збережіть внесені в установки відображення папок зміни. Залежно від використовуваної версії операційної системи для вступу в дії цих змін може знадобитися перезапустити Провідник.
6
Описаним способом ви отримаєте доступ до системних файлів і папок, але не всі з них можна змінювати при працюючій в звичайному режимі ОС. З деякими файлами це можна робити тільки в безпечному режимі, з іншими - тільки при роботі з іншого примірника ОС або з завантажувального диска.