Як поставити анімований робочий стіл. анімований робочий стіл для iphone.

Іноді звичайні шпалери робочого столу набридають. Можна їх замінити на інші, але так чи інакше по суті нічого не зміниться - все та ж статична картинка. Щоб значно урізноманітнити поверхні робочого столу, можна застосувати анімовані шпалери, які виглядають набагато краще.
Вам знадобиться
  • - Animated Wallpaper Maker.
Інструкція
1
Скачайте програму Animated Wallpaper Maker. Встановіть її на ваш персональний комп'ютер, щоб зробити анімований робочий стіл. Запустіть програму. Натисніть на пункт «Створити проект». Знайдіть цю кнопку або у вітальному вікні програми або на чистому білому аркуші у верхньому ряду іконок. Додайте зображення за допомогою команди Change Background, яка розташовується вгорі над картинкою.
2
Дайте волю вашої фантазії. Ви можете додати в проект ваших шпалер анімовані елементи, музику та багато іншого. Якщо ви хочете зробити щось зовсім непомітне, але в той же час неодноманітно, виберіть побільше картинок і завантажте їх в програму. Встановіть час зміни зображення. В принципі це можна зробити і в меню установки заставки в стандартних інструментах вашої операційної системи.
3
Після того, як ви закінчили редагувати документ, натисніть на кнопку Preview Wallpaper, щоб подивитися, як виглядатиме анімований робочий стіл. Ця кнопка розташована внизу робочої області. Якщо вас все влаштовує, збережіть зміни. Для цього натисніть на іконку з дискеткою. Після натисніть на кнопку Set Wallpaper, якщо хочете встановити цю тему робочого столу. Вам буде запропоновано два варіанти збереження. Вибирайте другий, тому як саме він дозволить зберегти програму в ехе форматі. Виберіть зручну для вас директорію збереження та натисніть «Зберегти». Перейдіть в папку, де ви зберегли щойно створену тему, активуйте її подвійним кліком мишки.
4
Використовуйте ліцензійні програми, щоб коректно поставити анімований робочий стіл. В іншому випадку сама тема вам буде видавати пропозицію придбати ліцензійну версію програми, що не зовсім вписується в дизайн і творчу задумку анимированной теми.
Операційна система Windows містить функцію, що дозволяє автоматично міняти шпалери робочого столу. Коли вперше користувачі побачили такі змінюють одне одного картинки на робочому столі - це було дивним видовищем. А в даний час цим вже нікого не дивується. Кроком вперед є установка не статичною картинки в якості шпалер, а додавання анімації на робочий стіл. Таке анімоване зображення не вимагає великих ресурсів і може бути відключено або включено.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Правою клавішею миші клацніть по робочому столу і в меню виберіть рядок «Властивості». Перейдіть на закладку «Робочий стіл». В цьому вікні натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». Потім у вікні з назвою «Елементи робочого столу» перейдіть на закладку «Веб» і натисніть на кнопку «Створити». У новому діалоговому вікні з назвою «Новий елемент робочого стола» клікніть по кнопці «Обзор».
2
Після того як ви знайдете файл, який буде розміщений на робочому столі, натисніть «ОК» (кілька разів). Коли анімаційна картинка з'явиться на робочому столі комп'ютера, клікніть по ній лівою клавішею миші і утримуючи, перемістіть її в потрібне положення.
3
Для схоронності анімації при кожному включенні комп'ютера необхідно натиснути правою клавішею мишки по робочому столу і вибрати рядок «Властивості». Далі перейдіть на закладку «Робочий стіл». В цьому діалоговому вікні натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». У вікні з назвою «Елементи робочого столу» зайдіть на закладку «Веб» і поставте галочку біля рядка «Закріпити елементи робочого столу».
Корисна порада
Для видалення анімації пройдіть шлях, вказаний в кроці 3 до закладки «Веб» і натисніть кнопку «Видалити».