Як розбити чавунну ванну.

Чавунна ванна - найбільш довговічний аксесуар в квартирах. Деякі вважають за краще покривати її новим шаром емалі, деякі при заміні ванни намагаються винести її з приміщення цілком. Коли мова заходить про демонтаж ванній, виникає найголовніша проблема - її непідйомний вагу і великий об'єм, що не проходить в тісні проходи малогабаритних квартир. Проте варіант є - це розбити чавунну ванну.
Вам знадобиться
  • - кувалда;
  • - перфоратор або болгарка;
  • - робочі щільні рукавички;
  • - щільні пакети для сміття;
  • - будівельні захисні окуляри;
  • - респіратор;
  • - мішковина або відрізок щільної тканини не менше 1-1,5 кв.м.
Інструкція
1
Розбивати чавунну ванну - досить важка фізична робота. Буде потрібно докласти чималих зусиль і, звичайно, для цієї роботи підійде тільки фізично підготовлена людина. Процес розбиття ванни гучний і галасливий, тому займіться ним виключно в денний час.
2
Звільніть максимум місця навколо ванни, щоб легше було збирати осколки. Підлогове покриття краще захистити м'якою тканиною. Щоб не завдати собі шкоди, надягніть будівельні рукавички або рукавиці, на очі - захисні окуляри, на обличчя - респіратор.
3
Для більш легкого роздроблення чавунної ванни кувалдою в декількох місцях розріжте її краї болгаркою або виконайте отвори перфоратором. Процедура ця трудомістка, галаслива і тривала. В принципі, ванну можна повністю розпиляти болгаркою (насадка по металу), але це зажадає набагато більшого часу і зусиль, ніж кілька помахів кувалдою.
4
Для мінімізації осколків накрийте саму чавунну ванну тонкою тканиною або мішковиною і з силою вдарте по ній кувалдою. Досить 5-10 сильних ударів, щоб розколоти ванну на дві частини. Далі розбийте великі шматки ще кілька разів - більш дрібні осколки виносити з квартири набагато легше.
5
Не знімаючи рукавичок, зберіть всі осколки в міцні сміттєві мішки і винесіть з квартири.
6
Досить необачно буде просто викинути осколки чавунної ванни в смітник. Не полінуйтеся доїхати до пункту прийому Вторчермета. Так ви зможете отримати прибуток і частково окупити нову ванну або душову кабінку. У середньому ціни за чавунну ванну (навіть у розколотому стані) складають від 2500 до 5000 рублів.
7
Якщо ви не в силах самостійно винести оскільки навіть за поріг квартири, подзвоніть у фірму з вивезення сміття. Обов'язково вкажіть, що потрібно винести осколки чавунної ванни. Зазвичай за даним видом будівельного сміття робочі приїжджають досить швидко і беруть за послугу умовну плату (оскільки самі ж повезуть її під вторчермет).