Як зробити брелок. Як зробити швидко брелок.

Нові навички ніколи не бувають зайвими. Пропонуємо вам освоїти один з них прямо зараз, зліпивши з різнокольорової пластики брелок у вигляді листочка з сонечком. Він стане милим подарунком для вас, а, пристосувавшись, ви зможете зліпити його і для близьких. Адже свята є завжди, а подарунок, нехай навіть крихітний, буде приємний кожному.
Вам знадобиться
  • Різнокольорова пластика (продається в канцелярських магазинах.
  • Пластмасова дошка для ліплення.
  • Карабін на ланцюгу.
  • Ніж
  • Пінцет
  • Шило
Інструкція
1
Візьміть шматочок зеленої пластики і скачайте з нього дві крапельки: одну трохи поменше. З'єднайте їх половинку і, розчавивши, оформите у вигляді листочка.
2
Візьміть шматочок коричневої пластики і зліпіть тоненьку гілочку, яку потім прикріпіть до листику.
3
Від центру листочка ножиком накресліть жили. Креслите від основи, щоб вийшло найбільш натурально.
4
Тепер приступайте до ліплення божої корівки. Для цього вам знадобляться червона і чорна пластики. Зліпити з них кружечки і приєднайте один до одного. Уздовж тулуба проведіть пінцетом лінію і зробіть цяточки. Якщо хочете, щоб сонечко дивилася на світ, зліпіть їй оченята з білої пластики.
5
Акуратно просвердлите отвір в листочку шилом. Потім вставте туди карабін з сонечком.
6
Залиште виріб сохнути на 24 години, після чого її буде готово!
Корисна порада
У роботі з пластикою важлива чистота рук і поверхні, на якій ви розкочуєте матеріал. Необхідно пам'ятати, що до пластики липне бруд. Після того як візьмете необхідну кількість пластики з контейнера, не забудьте щільно закрити кришку, так як матеріал швидко твердне.