Як збільшити пам'ять смартфона.

У наше століття цифрової техніки практично у кожної людини є в наявності декілька сучасних гаджетів. У тому випадку, якщо ними користуватися постійно, їх пам'ять досить швидко вичерпає свої ресурси для запису аудіо, відео, ігор і текстових файлів. Як же збільшити обсяг пам'яті, наприклад, у смартфона?
Інструкція
1
Зверніть увагу: фізично збільшити обсяг пам'яті на смартфоні неможливо, проте деякі виробники все ж поклопоталися про нераціональних користувачів і створили нові пристрої (наприклад, на базі Android), які дозволяють переносити і встановлювати додатки на нову знімну карту пам'яті зі старою .
2
Купіть в салоні стільникового зв'язку або магазині цифрової техніки нову карту пам'яті необхідного формату (наприклад, MicroSD) і бажано більшого обсягу, ніж попередня. Встановіть її в смартфон.
3
В тому випадку, якщо перенести додатки на карту пам'яті неможливо, або установка додаткової пам'яті не передбачена технічними можливостями цієї моделі смартфона, вам доведеться попрощатися з деякими файлами.
4
Встановіть нову версію файлового менеджера для вашого гаджета (для Android її можна знайти на Android Market - https://market.android.com). Саме з його допомогою вам доведеться видалити відео або фотографії, які вже не потрібні. Обов'язково пошукайте тимчасові файли (папки з розширенням tmp) з даними, які залишилися від вже видалених ігор і додатків. Перевірте, скільки пам'яті вам вдалося звільнити.
5
Якщо результат очищення пам'яті вас не задовольнив, вам доведеться видалити кілька діючих ігор та/або додатків. Подивіться статистику, щоб дізнатися, як давно ви не користувалися тим чи іншим додатком або не грали в якісь ігри. Видаліть їх з пам'яті смартфона. Почніть з ігор, так як вони через графіки завжди займають в пам'яті багато місця. А додаток, якщо воно раптом знадобиться, завжди можна перевстановити.
6
Після видалення знову відкрийте тимчасові папки. Перевірте, чи не залишилося в пам'яті смартфона файлів від віддалених додатків та ігор.