Як вибрати рукавички для боксу.

Хороший і успішний спортсмен повинен володіти не тільки витривалістю, силою і швидкістю реакції, але і відмінною екіпіровкою. Так, боксеру, який прагне до високого результату на рингу, дуже важливо підібрати правильні рукавички. Кілька порад допоможуть не помилитися з вибором.
Інструкція
1
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені рукавички. Пара з натуральної шкіри буде коштувати дорожче, однак прослужить довше. Крім того, руки будуть потіти набагато менше, ніж в рукавичках зі шкірозамінника. Другий варіант доступніше за ціною, однак і прослужить набагато менше - нерідко матеріал тріскається і рветься після посилених тренувань.
2
Наступний критерій вибору - спосіб фіксації. Завдяки шнурівці можна домогтися ідеальної підгонки по руці, а значить максимальної зручності. Головний мінус таких рукавичок - одягатися в них самостійно неможливо. Тим не менш, цей варіант вважається класичним і ідеальний під час серйозних змагань. А боксерські рукавички, застібаються на липучки, підійдуть для любителів. Їх досить просто надіти самому, однак домогтися гарної посадки навряд чи вдасться.
3
Звичайно ж, важливо підібрати правильний вага боксерських рукавичок. Зазвичай він вимірюється в унціях (одна унція дорівнює 28,35 г). Підбирається вага рукавичок виходячи з ваги людини, яка буде займатися в них. Пара для тренувань тим важче, чим більше вага боксера, а для змагань існують свої стандарти. Справа в тому, що масивні рукавички приглушують силу удару і захищають руку.
4
Згідно з нормативами, вага рукавичок близько чотирьох унцій підійде дитині до семи років, шість унцій - до дев'яти. Рукавички у вісім унцій використовують підлітки та жінки. Десять унцій - найпоширеніший вага рукавичок для змагань, він підходить спортсменам в легкій вазі. Для чоловіків у середній вазі і важкоатлетів підбирають пару з ще більшою масою.
5
Вибирати розмір рукавички стоїть не по руці, а з урахуванням боксерського бинта. Завдяки йому знижується ризик ударів, вивихів і розтягувань, крім того, бинт вбирає вологу, зберігаючи самі рукавички сухими. Враховуйте цей фактор, приміряючи рукавичку - вона повинна досить вільно сидіти на руці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GbYPi-EypYo