Як знайти людину по фотографії.

Існує стандартна процедура пошуків людини . Але у випадку, коли інформації вкрай мало, а єдина зачіпка - фотографія, необхідно задіяти всі можливі засоби.
Інструкція
1
Часто буває так, що ви, познайомившись на відпочинку з людиною, так захоплені спілкуванням, що забуваєте запитати прізвище, адресу та інші дані. Здається, що ви будете разом вічно, і всі ці формальності здаються абсолютно непотрібними. Але потім пелена мрій спадає, і ви розумієте, що від приємного знайомства у вас залишилася лише одна фотографія. Не турбуйтеся і не панікуйте. Ви живете в епоху торжества інформаційних технологій, так використовуйте всю їхню міць собі на благо.
2
Найпопулярніша в ЗМІ передача, присвячена пошуку людей, - це "Жди меня". Ви можете звернутися на офіційний сайт проекту http://poisk.vid.ru/або відправити звичайний лист поштою. У своєму запиті докладно опишіть де, коли, за яких обставин ви познайомилися з людиною, яку шукайте. Вкажіть якомога більше точної інформації, конкретних дат, місць спільного перебування. І, звичайно ж, додайте фотографію того, кого хочете знайти.
3
Передачу "Жди меня" дивляться тисячі людей не тільки в Росії, але і в інших країнах. Тому ймовірність знайти людину за допомогою цієї програми дуже висока. Саме фахівці, які співпрацюють з передачею "Жди меня", нерідко знаходять людей, розташовуючи дуже мізерними даними і однією фотографією.
4
Також перевірте на сайті http://poisk.vid.ru/не шукають чи вас. Це можна зробити, відправивши особистий запит (Рис.1). Впишіть своє ім'я та прізвище у полі «чи шукають вас, і система видасть всі підходящі запити. Цілком можливо, що людина, яку ви шукайте, точно так само шукає вас.
5
Другий ефективний спосіб знайти людину по фотографії в інтернеті - це флешмоб в соціальних мережах. Складіть повідомлення, де докладно розказана ваша історія. Робіть наголос не на сухе перерахування фактів, а на емоційний аспект. Завершіть своє повідомлення фразою такого змісту: "Допомогти нам зустрітися можете саме ви! Надішліть це повідомлення друзям, і люблячі серця знайдуть один одного!" Будьте впевнені, що люди не залишать цю історію без уваги і поширять її за лічені дні, що полегшить ваші пошуки.