Як поліпшити стільниковий зв'язок. Як поліпшити антену в машині.

Ви помітили, що останнім часом якість прийому і передачі сигналу стільникового зв'язку різко погіршився? Поліпшити якість зв'язку можна і своїми силами, якщо знати причину, що призвела до перешкод в ефірі.
Інструкція
1
Зробіть ремонт в приміщенні або демонтуйте зовнішні металеві огорожі і грати, якщо в них немає особливої потреби. Адже чим більше металу навколо, тим слабкіше сигнал. І, до речі, якщо ваш автомобіль має тоновані стекла, це також може впливати на якість зв'язку. Зв'язок в машині з «чистими» стеклами набагато краще.
2
Якщо в комплект поставки вашого мобільного пристрою входить виносна антена, дістаньте її з коробки з-під мобільного апарата. Підключіть до телефону і винесіть її за скло. Якщо у вас її немає, то, в крайньому випадку, ви можете придбати таку антену в салоні стільникового зв'язку або замовити її по інтернету у офіційних представників компанії-виробника телефону.
3
Перевірте, наскільки добре працює виносна антена. Практично всі антени покращують сигнал мобільного телефону, якщо він знаходиться від них в радіусі 1-2 метрів. Якщо єдина незручність, яке вас бентежить - це те, що ви не можете далеко йти від антени, придбайте підсилювач сигналу стільникового зв'язку. Іншими словами, купіть зовнішню антену.
4
Встановіть зовнішню антену для поліпшення прийому і передачі сигналу між вашим телефоном і базовими станціями. Сигнал буде надходити на GSM репитер, і якість подібного «спілкування» набагато покращиться.
5
Оберіть місце для установки зовнішньої антени з урахуванням: - поверховості будівлі; - безпосереднього місця розміщення підсилювача; - поверховості сусідніх будівель та ін.
6
Підпишіть договір з операторами зв'язку на установку такої антени. Якщо дозвіл отримано, встановіть антену і протягніть кабель від неї до підсилювача сигналу. Зверніть увагу: всі монтажні роботи краще довірити фахівцям з монтажу мереж, якщо у вас, звичайно, немає спеціальних навичок. Послуги монтажу від компаній, що мають всі необхідні ліцензії, дозволи, а також обладнання, ви можете замовити по інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ONIIGjwST00