Як розписати пляшку.

Один з простих і оригінальних способів зробити вазу - розписати самостійно прозору пляшку. Вибір фарб для малювання по склу та контурів в спеціальних магазинах дуже великий - справа тільки за вашою фантазією!
Вам знадобиться
  • - Скляна безбарвна пляшка
  • - Акрилові фарби для малювання по склу
  • - Контур для малювання по склу
  • - Кисті
  • - Спирт
  • - Копіювальна папір
Інструкція
1
Добре вимийте обрану пляшку, відчистите з неї етикетку під струменем гарячої води і витріть насухо. Виберіть малюнок, який ви хочете перенести на скло.
2
Перенесіть на пляшку малюнок за допомогою копіювального паперу й олівця. тепер обведіть малюнок обраним контуром. Дайте висохнути.
3
Акуратно протріть поверхню скла спиртом. Розфарбуйте. Дайте висохнути не менше доби.
Зверніть увагу
Контури, також, як і фарби, бувають різних кольорів - продумайте малюнок заздалегідь і використовуйте різні контури.Краскі можуть бути для малювання вітражів (вони залишають поверхню скла прозорою і не дають інтенсивного кольору) і просто акрилові фарби для малювання по склу (вони не прозорі, але більш яскраві). Вибирайте фарби взависимости від того, який малюнок ви хочете нанести. Враховуйте також і те, що якщо фарби вітражні, різні грані будуть проглядатися один через одного.
Корисна порада
Якщо колір здається вам недостатньо насиченим, після того, як поверхня остаточно висохне, нанесіть ще 1 шар фарби. Чи не умочуйте пензлик в воду - фарба буде лягати не так рівно.
Якщо у вашому будинку накопичилася велика кількість пляшок, не поспішайте їх викидати. Здавши їх у відповідні пункти прийому, ви зможете заробити нехай невеликі, але все ж гроші, які можна буде витратити з користю.
Інструкція
1
Уточніть, де саме у вашому місті є пункти прийому склотари. Зазвичай в кожному районі є по дві-три подібних організації. Скляні пляшки ви можете відвезти саме туди, і за кожну з них отримати порівняно невелику винагороду. В середньому за кожну пляшку можна виручити від одного до трьох з половиною рублів. З пункту прийому пляшки будуть відправлені на переробку на найближчий склозавод.
2
Якщо ж мова йде про пластикових пляшках, доведеться здати їх в пункт прийому вторинної сировини. Подібних організацій на велике місто доводиться не надто багато, тому вам доведеться постаратися, щоб відшукати їх. Варто відзначити, що за здачу пластмасових пляшок ви отримаєте набагато меншу компенсацію, ніж за здачу скляних.
3
У вас немає часу, щоб займатися здачею пляшок? Ви можете просто викинути їх на смітник, там завжди знайдуться бажаючі здати судини за вас, однак ви в цьому випадку не отримаєте ні копійки. Особи без певного місця проживання будуть тільки раді, якщо ви винесете пляшки до сміттєвих баків.
4
Є ще один варіант позбутися пляшок - елементарно їх викинути. Втім, будь-яка урна тут не підійде. В європейських країнах вже давно введено поділ для всіх видів сміття, в Росії це почало впроваджуватися порівняно недавно. Однак якщо ви побачили урни для скляного сміття та пластику, сміливо позбавляйтеся від пляшок. Але при цьому також не варто розраховувати на те, що ви отримаєте за це будь-які гроші.
5
Здавши пляшки в пункт прийому вторинної сировини, ви зможете полегшити роботу промислових компаній, що займаються виробництвом тари. Крім того, створення нових пляшок в порівнянні з їх переробкою надає куди більш негативний ефект на навколишнє середовище, тому, здавши тару, ви, як це б дивно не звучало, зможете допомогти природі.