Як розблокувати телефон Alcatel.

Якщо ви купили за кордоном телефон Alcatel, підготуйтеся до того, що він, вже перебуваючи в Росії, не зможе розпізнати коди розблокування. Втім, це не єдина можлива ситуація, коли терміново потрібно розблокувати телефон, а кодів під рукою немає.
Інструкція
1
Використовуйте для розблокування вашого телефону спеціальну програму SmartMoto, призначену для «прошивання» багатьох моделей телефонів при використанні Smart-Clip і без нього. Скачайте цю програму, пройшовши за посиланням: www.smart-clip.com/smartmoto.php. Офіційно телефони Alcatel на платформі MTK не підтримуються програмою SmartMoto, однак вітчизняні тестировщики довели зворотне.
2
Пройшовши по посиланню і скачавши програму, підключіть Smart-Clip до свого комп'ютера. Тепер запустіть програму. У вікні меню підключення телефону виберіть «Порт USB Смарт-Кліп» і потім натисніть «Пошук». Акуратно заповніть форму реєстрації та отримайте код активації Smart-Clip після її заповнення.
3
Перед тим як почати працювати з SmartMoto, налаштуйте сумісність програми з операційною системою вашого комп'ютера. Для правильної роботи програми в останніх версіях MS Windows запустіть її, відкрийте секцію Smart-Clip і поставте «прапорець» на опції «Заборонити системі опитувати LPT-порти». Після цього перезавантажте комп'ютер.
4
Підключіть S-Card до одного з USB-портів вашого комп'ютера. Після цього запустіть SmartMoto. Виберіть «COM-порти ПК» в меню «Підключення телефону». Перейдіть на вкладку «Моделі MTK». Після підключіть відключений телефон до комп'ютера за допомогою COM-data кабелю і виберіть цей COM-порт в SmartMoto.
5
Після цього натисніть «Зачаття коди розблокування» і виконуйте інструкції, які з'являться у вікні логу. Так, наприклад, ви можете активувати функцію «Робота з другим IMEI», якщо у вашого телефону дві SIM-карти. У цей час: - натискайте і утримуйте кнопку включення на телефоні; - відпустіть її, як тільки у вікні SmartMoto з'явиться повідомлення «Зачитування кодів розблокування».
6
Тепер від'єднайте телефон від COM-порту і відключіть його. Вставте спочатку в телефон непотрібну вам SIM-карту і увімкніть його. Введіть код, виявлений за допомогою програми SmartMoto, у віконце появи меню.