Як поліпшити сигнал телефону.

Скидання або погана якість звуку під час проходження викликів є результатом низької потужності сигналу. Причини можуть бути різними, але в будь-якому випадку сигнал поліпшити можна, якщо тільки справа не в незадовільному стані самого телефону.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся зі своїм постачальником телекомунікаційних послуг (стільниковим оператором). Можливо, що ваш будинок або офіс знаходяться в так званій «мертвій зоні» покриття стільникового зв'язок. Якщо це дійсно так, ви можете звернутися безпосередньо в офіс свого оператора і подати заявку на поліпшення якості зв'язку. Буде непогано, якщо ваша заява буде колективним. Тоді ймовірність швидкого розгляду вашого звернення та позитивної реакції на нього збільшиться. Зазвичай в таких випадках оператори зв'язку проводять монтаж додаткових антен в подібній зоні.
2
Якщо оператор зв'язку поки нічим не може вам допомогти, підпишіть з ним договір про монтаж індивідуальної зовнішньої антени для посилення стільникового сигналу (репитера). Укладати такий договір слід тому, що ваша антена може згодом створювати перешкоди для роботи базових станцій.
3
Оберіть місце для антени. Постарайтеся, щоб на шляху проходження сигналу було якнайменше будівель, дерев та інших перешкод. Враховуйте при цьому і поверх, на якому розташовується ваша квартира або офіс.
4
Зайдіть в інтернет і виберіть компанію, що займається монтажем таких конструкцій. Створіть замовлення на послуги з монтажу репитера. Не намагайтеся встановити репитер самостійно, якщо у вас немає для цього достатньої кваліфікації. До речі, ви можете непогано заощадити, якщо придбаєте зовнішню антену і підпишете договір про послуги з однією і тією ж компанією. Обов'язково перевірте наявність у фірми сертифікатів безпеки обладнання.
5
Не піддавайтеся на рекламу всіляких саморобних пристроїв для підсилення сигналу (наприклад, прокладок під акумулятор). По-перше, придбання таких пристосувань значно полегшить ваш гаманець, а по-друге, вони абсолютно марні.
Багато стільникові телефони в сучасних міських умовах часто не справляються з якісним прийомом сигналу, навіть якщо являють собою дорогі моделі. Слід подбати про якість прийому, виконавши декілька нескладних дій.
Інструкція
1
Перевірте потужність акумулятора вашого телефону . Він використовує набагато більше енергії під час викликів, ніж коли перебуває в режимі очікування. Часто акумулятор може бути досить сильним, щоб зробити дзвінок, але недостатньо потужним, щоб одночасно з цим налаштувати сигнал. Намагайтеся завжди тримати його зарядженим.
2
Змініть ваше місце розташування. Будинки або інші великі споруди можуть блокувати сигнал вашого мобільного телефону . Спробуйте вийти на вулицю або підійти до вікна під час виклику. Якщо у вас виникли проблеми з прийомом на вулиці, спробуйте знайти вільну широку площадку і краще підніміться на природне піднесення.
3
Спробуйте скористатися спеціальними пристроями для посилення сигналу. Це можуть бути гібридний підсилювач або ретранслятор для особистого використання. Вони можуть використовуватися практично з будь-яким телефоном, не вимагають довгої установки і дійсно працюють.
4
Оновлення антену телефону . Деякі виробники стільникових телефонів роблять не найякісніші антени для своїх пристроїв, які краще поміняти відразу в магазині або в домашніх умовах. Нова антена обійдеться вам порівняно недорого і забезпечить більш якісний прийом.
5
Спробуйте правильно налаштувати мережу. Більшість операторів працюють незалежно один від одного, використовуючи свої власні частоти і по-різному впливаючи на сигнал стільникового телефону . Швидше за все, якщо телефон погано контактує з однією мережею, то можна просто замінити оператора. Багато з них при цьому дозволяють зберегти попередній номер телефону .
6
Тримайте телефон правильно. Зазвичай коли мобільний телефон знаходиться у вертикальному положенні, то якість сигналу. Але якщо ви занадто нахиляєте його або тримайте дивним чином, наприклад, сильно стиснувши руками, то це буде заважати роботі антени. Тримайте телефон прямо, щоб він без проблем ловив сигнал оператора.